Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent fekete ruhával...

Mit jelent fekete ruhával álmodni?

Figyelt kérdés
Már 3. napja azt álmodom h álmomban át kell öltöznöm mert sz@rul nézek ki! És mindig ugyanazt a fekete cipőt, farmert és valamilyen fekete felsőt veszek fel! Mikor átöltöztem álmomban folytatódik az álmom tovább... :) Ez már nagyon vicces! Am nem is szeretem a fekete ruhát! Csak kivételes alkalmakkor veszem föl. Ja és a cipő amiről álmodok nem rég vettem!
2011. aug. 20. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, mintahogy a többi álom sem, csak az agyad pihen és dolgozza fel az emlékeket, rak rendet a fiókokban, ez csak amolyan melléktermék.....

vagy jelentheti azt is, hogy a halál a közeledben jár, sza válasz szabadon :D

2011. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi különösebbet. A fekete az meg nem közvetlenül a halál színe, de az életé is. Most is feketébe vagyok, mégsem álmodom, na érted mit akarok mondani. Ha nagyon érdekel viszont, hogy "Mit jelenthet", akkor mi aligha tudunk segíteni a megfejtésében. Magadnak kell.
2011. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az álomszimbólum színeknek fontos szerepe van. Ha hiszed, ha nem a színeknek gyógyító erejük van... :) Ha álomban felbukkan egy bizonyos szín, az fontos utalást tartalmaz betegségről és gyógyulásról egyaránt. A fekete színben az összes többi megtalálható. Kifejezőképességre és ítélőerőre, esetleg negativitásra is utalhat. Az a ruhadarab, amelyet az álmodó álmában magán visel, azt a külső képet mutatja meg, melyet az ember mások számra teremt. Bizonyos tekintetben a ruha az érintésektől védi az embert, egyaránt leplezhet és feltárhat. Átvitt értelemben meztelenség mellett az ember gyengéit is elfedi és álcázza a szexualitást. Minden ruhadarabnak megvan a maga jelentése. Pl. a cipő a földelés és a mindennapi élettel való testközeli érintkezés jelképe.

Mellékesen jegyzem meg, hogy az egyik kedvenc színem a fekete... :D

2011. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!