Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet fekete-fehéret...

Hogy lehet fekete-fehéret álmodni?

Figyelt kérdés
Én mindig színeset álmodok, ami nem baj, de nem egyszer hallottam már, hogy valaki fekete-fehéret álmodik. Én mért nem? Ez egyénfüggő?
2010. jún. 6. 19:56
 1/5 anonim válasza:

Na ez engem is érdekelne... :)

de egyébként én azt hallottam hogy ha fekete-fehér az álom akkor nem valósul meg, ha színes akkor meg igen...

2010. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az durva lenne! :)
2010. jún. 6. 21:03
 3/5 anonim válasza:
én szoktam álmodni színeset is meg fekete-fehéret is. de nekem nagyon nehéz megkülönböztetni a kettőt egymástól:S
2010. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, általánosságban elmondható, hogy az emberek fekete-fehéren álmodnak, színeket később társítanak hozzá, mikor visszaemlékeznek, illetve néha nagyon erős "jelként" jelennek meg színek.
2010. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elméletileg a férfiak egyrésze fekete fehérben álmodik, és másrésze képes színesben és fekete fehérben is.
2011. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!