Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez olyan furcsa! Mit jelent?

Ez olyan furcsa! Mit jelent?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron lesz az esküvőm, és mostanában állandóan az esküvőmmel álmodom pl. ruhát próbálok, de a ruha sosem jó rám! Ami nagyon érdekes az egészben, hogy szinte minden alkalommal futok a menyasszonyi ruhában! Mindig sietek! Legutóbbi álmomban pl. nagyon sötét volt, és esett az eső, én meg ott futottam az esőben a menyasszonyi ruhámban!Olyan, mintha elfogyna az időm, és lekésnék a szertartásról! Ez miért lehet?
2011. aug. 26. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de a "nem jó rám a menyasszonyi ruha" olyasvalamit jelent, hogy akadály az esküvőben, vmi nem stimmel köztetek..
2011. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez valahol normális. pl. én is, ha valami fontos dolog előtt állok, legyen mondjuk egy rendezvény, ami számomra nagyon fontos, mindig azt álmodom, hogy lekésem, vagy néha elfelejtem, meg ilyesmi..:) sztem nyugi:)
2011. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, a lelked mélyén nem vagy biztos benne, hogy ő az igazi. Vagy még félsz az elköteleződéstől.
2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát az elköteleződéstől nem nagyon félek, hiszen már 5 éve együtt vagyunk, és 3 éve élünk együtt, és eddig a kisebb vitákon kívül, semmi gond nincs! :) Tehát attól, hogy összeházasodunk, radikális változás nem fog történni az életünkben! :)
2011. aug. 26. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak egy álom, nincs jelentősége.:)
2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És sok boldogságot!:))
2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!!
2011. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 26. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valahol belül attól félsz, hogy a házasság után problémáid lesznek, a második viszont szerintem meg az, hogy nagyon várod már és nem akarsz róla lemaradni.
2011. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!