Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Tegnap történt...

Mit jelent? Tegnap történt velem ilyen először és nagyon furcsa volt.

Figyelt kérdés
Reggel miután felkeltem még visszafeküdtem és bealudtam,azt álmodtam,hogy a lakótelepen sétálgatok (nagyon élethű volt) majd később felébredtem de még álmodtam tovább és egyszerűen nem tudtam kinyitni a szemem egyszer pedig így "kipattant". Álmomba bepánikoltam,hogy soha nem tudok felkelni majdnem pánikrohamot kaptam. Nagyon rossz volt. Mit jelent ez a dolog?? Egy ismerősömmel is történt ilyen,ő sem tudja mit jelenthet ez. : /
2011. aug. 26. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem hallottam ilyesmiről. Mindenesetre én nem pánikolnék ha egy álomban ragadnék.
2011. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, semmi köze nincs az ezotériához.
2011. aug. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én ezen sose gondolkodtam... Én mióta az eszemet tudom mindig így álmodtam! Egyszer azt álmodtam hogy egy lánynak meg fogtam a fenekét és amikor tényleg meg fogtam csalodtam mert pont olyan volt mint az álmomba. De tegnap elött meg azt álmodtam hogy egy fekete kutya az erdőnk szélén rám ugrott és éreztem a harapását és mi után fel kelltem fájt mindenem. Ez mért van akkor?
2011. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de kérdező megnyugodhatsz,ha nem tudsz felkelni,a többiek csak észreveszik majd hogy neked már rég fent kéne lenned és felkeltenek :D
2011. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

alvás paralízis ahogy az előttem szóló is mondta.

Azt jelenti hogy egy kissebb defekt van az alvási folyamatban (nem betegség), ilyenkor sok féle képpen kimehet a dolog.

A leggyakoribb hogy úgy érzed le vagy kötve és látsz egy valamilyne szőrnyű jelenséget, miközben teljesen meg vga yróla győződve hogy ébren vagy. nem vagy ébren fél álomban vagy és egy kis kapcsoló az agyadban nem pattan fel ilyenkor. Mert bizonyos álom szakaszokban nem tudsz mozogni. Ez a kapcsoló az alvajáróknál krónikusan nincs bekapcsolva. Veszélyes dolog az alvajárás.

Nálad az történhet hogy mint mondtad tudatosul benned hogy álmodsz, de fel akarsz ébredni de nem tudod kinyitni a szemedet. Ilyesztő élmény de semmiképpen sem kell aggódnod miatta. Ha nem gondolsz rá pánikkal szerintem egy idő után elmaradnak az ilyen élmények. Én inkább érdekességként gondoltam rá, bár nem egyszer magam is pánik rohamot kaptam tőle álmomban. De vártam hogy legközelebb is legyen ilyen, mert néha sikerült repülnöm álmomban az tökjó volt :-)

2011. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!