Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az egész világon mindenhol a...

Az egész világon mindenhol a tv híradóba rádióba iskolába munkahelyen csak azt hallani mit tegyünk ha katasztrófa lesz. Miért kell minket most ennyire felkészíteni? Valamit elhallgatnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"Jobb félni, mint megijedni."
2011. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyet sehol. Nem hiszem hogy eltitkolnak előlünk ilyesmi dolgot, ha meg tényleg lesz katasztrófa, fel leszel rá készülve. De most tényleg, hol hallani mindenhol ilyet?
2011. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én sem hallottam


ma különösen szép, nyugodt nap volt

fények játszottak a lombok közt

dél körül telehold volt, titokban,

a nap fényében rejtetten

2011. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát itt aztán Magyarországot baromi nagy katasztrófák eshetnek meg!


Nincs vulkán, nincs törésvonal, az egyetlen atomerőmű Pakson van, nincs tornádó, nincs Godzilla, nincs sáskajárás, nem támadnak meg minket a reptiliánok, a krixkraxiak meg a gumhódok (majd 2012-ben állítólag), és jellemző módon a legnagyobb katasztrófa az árvíz szokott lenni.


Mégis mitől kéne félni?

2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor azért volt nálunk tegnap a katasztrófa védelemtől 1 hapsi előadást tartani?
2011. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

20:16

LOOOL! xD ezen jót röhögtem! xDDDDD

Én sem hallottam róla amúgy...

2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát most volt a híradóba de még biztos lesz a későesti hírekben is.
2011. máj. 17. 20:27
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ez egy szimpla összeesküvés elmélet a részedről...De mint az első válaszoló is mondta jobb félni mint megijedni. Éld az életed és ne foglalkozz ilyenekkel. Élvezd ki, amíg lehet :D
2011. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy:

"Az egész világon mindenhol a tv híradóba rádióba iskolába munkahelyen csak azt hallani mit tegyünk ha katasztrófa lesz."


Erre meg most volt a híradóban??? Nem értelek.

2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Biztos valami olyan csatornát néztél, amit nem néz senki.. Vagy nem is tud róla. Ez lehetséges, hogy egy új felfedezés.
2011. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!