Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki mindíg ott van egy baleset helyszínén?

Figyelt kérdés

szóval egyszerűen csak véletlen, vagy más...

válaszokat köszi


2011. márc. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Pech.
2011. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösszmá....bőbebben egy kicsit??
2011. márc. 22. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e konkrét jelentése, de ha velem történne folyton ilyen, arra gondolnék milyen peches vagyok.
2011. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy mentőtiszt az illető. Meg aztán nagyon sok baleset van. Ha valaki sűrűn előfordul az utcákon, vagy az utakon, gyakran megeshet, hogy balesetet lát. Én nem tulajdonítanék ennek jelentőséget, habár az is igaz: nincsenek véletlenek az Univerzumban. Hány éves vagy? mert ha pályaválasztás előtt állsz, lehet, hogy mentősnek, vagy ápolónak, esetleg orvosnak kellene lenned.
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egy haverom tette fel a kérdést,( neki nincs saját felhasználója), am. 16 éves, és valóban sokat jár utcára, de már pályát választott: D
2011. márc. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!