Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhetett ez az álmom?

Mit jelenhetett ez az álmom?

Figyelt kérdés

Légyszives,olvassátok el,fontos lenne!:)

Nagyon szörnyűséget álmodtam ma éjjel.Úgy kezdődött hogy egy erdőben voltunk,aminek a közepén volt egy ebédlő/kajálda szerűség,és rizses lecsót ettem.Volt még ott pár ismerősöm is,és a kiszemeltemről beszélgettünk.Utána elmentem a pulthoz,és láttam hogy rengeteg fánk van,gondoltam eszek egyet,de megláttam David Hasselhoffot az erdőben,amint bujkált,és engem lesett.Én elindultam ki az erdőből,ő meg jött utánam.Következő kép,hogy a faluban futok előle,csak futok és futok,ő meg üldöz,én meg alig bírok elfutni.Aztán bementünk egy focipályára,ahol ott volt Rudolf Péter,és éppen biciklizett,mondtam neki,hogy segítsen,de nem hallotta meg.Én tovább futottam,a faluban ahol lakom,mindenre emlékszem.Majd David Hasselhoff beleesett egy árokba,aztán majdnem elkapott,de itt vége lett az álomnak.Egyébként kék póló volt rajta.


Tudom,hogy így nagyon idiótán hangzik,de tényleg ezt álmodtam,és nagyon felzaklatott,főleg az üldözés.Már máskor is álmodtam,hogy üldöznek és én nem tudok elfutni.

Ez miért lehet?


2011. szept. 3. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy az emberek álmodnak össze-vissza mindenféle butaságot, amiknek nincs jelentése.


Amúgy velem is előfordult már: futottam valaki elől egy hídon, de iszonyatosan zsibbadtam és a futásom egy lassított felvétel volt. Végül tehetetlenségemben leugrottam a hídról és felébredtem.

2011. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!