Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmom az, hogy a barátnőmmel és 1 barátommal voltunk együtt a városban. Bementünk egy panelház lépcsősorába, és ott jobboldalt volt egy lépcső, ami az alagsorba vezetett. Ott volt egy ajtó. Bementünk rajta, egy üres és poros szoba volt, benne egy franciaágy, mellette pedig egy tükör. Mintha csak tudtuk volna, hoyg mit keresünk, odamentünk a tükörhöz, és szabályosan belenyúltúnk, majd kinyitottunk mögötte egy ajtót. A a folyosó amit ott találtunk merőleges volt az ajtóra, egyik oldalán egy szoba volt, franciaággyal és egy TV-vel, a másik oldalon pedig egy konyha, szembe velünk pedig egy fürdőszoba. Érdekes volt, mert fény nem volt, mégis mindent tisztán láttam. Olyan érzésem volt végig, mintha menekülnék valaki elől és elbújnék ide, hogy ne találjon meg.

És kicsit késöbb ugyanabba a szobába (a tükrösbe) bejött egy jó ismerősöm (vagyis, itt a való életben jó barátom, ott az ellenségemnek éreztem.) Felforgatta a szobát, keresett mindenhol, hogy hol lehetek, de nem talált. (Érdekesség az is, hogy ezt a részt az ő szemszögéből láttam, átéreztem a dühét.) Majd miután elment, én is kimentem a tükrön át, egyedül. Sétáltam egyet majd megint visszamentem a tükrön át a rejtekhelyemre. Végig olyan bezártságérzetem volt, féltem.

Mit jelenthet?


2011. szept. 11. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jelent valamit de ezt csak egy álomfejtő tudja megmondani. szokott lenni itt... ha megtalál akkor szerencséd van :)
2011. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy KUTYA VAGY !!
2011. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
próbálj meg szavakra rákeresni az álomfejtésnél pl: tükör, ágy, stb. valamit bizonyára ki tudsz hámozni majd belőle, én így szoktam utána nézni az álmaim jelentésének
2011. szept. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az álomban megjelenő ház általában a lélekre utal, arra, hogy az álmodó milyen módon "építi fel" az életét, valamint hogy milyen a saját belső közérzete. A házon belüli szobák az álmodó személyiségének részeit, tapasztalatait szimbolizálják. Jelen esetben az alagsori helyiség (pince, ill. szuterén) a tudatalattit képviseli, mindazokat a tapasztalatokat, amelyeket az álmodó elfojtott. Azért mert, nem tud megfelelően ezekkel bánni. Mindezen túl e helyiség kapcsolatba hozható az álmodó szexualitásával és életenergiájával.

Ha az álomban tükör is szerepel, akkor az álmodót aggasztja az önképe. Szorongással tölti el az, hogy mások mit gondolhatnak róla. Ép ezért meg kell vizsgálnia önmagát, hogy lássa hiteles képet mutat- e magáról a külvilág felé. Tükörbe benyúlni és kinyitni egy ajtót véleményem szerint arra enged következtetni, hogy az álmodónak sokkal jobban nyitottnak kell lennie mások felé. Tükörbe nézni annyit jelenthet, hogy az álmodó megpróbálja megtudni, mi folyik a háta mögött, anélkül, hogy erről a szándékáról az érdekelt személyek értesüljenek.

2011. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel foglalkozol?
2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok és középiskolában tanulok. Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 14. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt, hogy futsz vagy bujkálsz vki vagy vmi elöl? Esetleg az iskolai köteleségek elöl. De azt is, hogy nem vagy elégé nyitott mások elött. A tükör pedig vagy azt jelzi, hogy jobban megismered magad vagy, hogy nem akarod magad vmiért elfogadni. Esetleg attól félsz, hogy olyan leszel, mint az a ismerősöd, aki téged keresett és ez elöl menekülsz. Te csak te tudod erre a kérdésre a választ. Remélem azért segítettem. :)
2011. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2011. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!