Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi,...

Mit jelenthet az alábbi, cigarettával kapcsolatos álom?

Figyelt kérdés

Egy buszon utaztam hazafelé, ahol (mivel kevés hely volt) megálltam az ajtóban. Kicsivel később benyúltam a zsebembe, elővettem egy doboz cigit, majd rágyújtottam. Tudni kell, hogy én még soha életemben nem szívtam el egyetlen szál cigit sem, láncdohányos pedig még véletlenül sem vagyok. Az álmom érdekesebb része az, hogy a cigizést teljesen valósághűen, minden részletével együtt megálmodtam... szinte még a szagokat is éreztem. Megnyugtatott, nagyon jól esett... és közben mintha rátaláltam volna önmagamra. Álmomban tényleg úgy viselkedtem, mint valamiféle láncdohányos.

Mit jelképezhetett álmomban a cigaretta; mit jelenthetett maga az álom?

Még reggel is kívántam, amikor felébredtem, holott azt sem tudom, hogy valójában milyen.


16/L


2011. szept. 11. 14:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ez az álom a tudatalattid kivetülése volt,vagyis azt jelzi,hogy te ki szeretnéd próbálni a cigit(ne tedd:S).

Én is álmodtam hasonlót,én haverokkal voltam és ők kínáltak meg én meg rágyújtottam.Amúgy még én sem cigiztem soha és nem is tervezem!


16/F

2011. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Benned van a vágy hogy kipróbáld. Javaslom ha ilyen eszedbe jutna a való életben akkor ne tedd!!! Ha egyszer kipróbálod rossz lesz, majd idő után jön a 2. szál és így szépen tovább. Barátnőm hasonlóképen szokott rá és nagyon nehezen ment a leszoktatása. 18/F
2011. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm! :) Sajnos igazatok lehet ezzel a tudatalatti vágyakozás dologgal kapcsolatban, de ígérem, nem fogok rágyújtani! :)
2011. szept. 11. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemdohányzónál az álomban felbukkanó cigarettának valószínűleg az a funkciója, hogy egy bizonyos szellemi, vagy tudatállapot elérését szimbolizálja. A dohány elsősorban olyan anyagokat testesít meg, amelyek hangulatjavítók. Ezért lehet a pozitív változás szimbóluma is.
2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kielégítetlen vágyak.

forrás: [link]

2013. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!