Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt hogy kitör...

Majercsik Júlia kérdése:

Miért álmodtam azt hogy kitör a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy,kitört a 3.világháború.Nagyon élethű volt az álmom olyan volt mintha tényleg megtörtént volna.Az volt a történet hogy jöttek az oroszok és mindenkinek harcolni kellett ellenük.Amikor gondolkodtam az álmomba attól féltem hogy apu vagy anyu vagy a nővérem biztosan meg fog halni.És már nagyon készültünk hogy jönnek meg volt tervezve minden,anyu engem bíztatott hogy már pedig harcolni kell.De amikor jöttek volna az oroszok,akkor ébredtem fel.És akkor jöttem rá hogy ez csak egy álom volt.Mitől álmodhattam ezt?Lehet hogy lesz folytatása?
2011. szept. 13. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
mert te vagy az orákulum...
2011. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző világháborúról álmodtál úgy, hogy magadat, és a szüleidet is benne láttad.
2011. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy megálmodtad a jövőt!


A lehetséges folytatása ez lenne:


Az oroszok jönnek te fegyvert fogsz és harcolsz kb 20-30 percig ellenük. Utána el kell menekülnötök de utolérnek titeket. El akarnak titeket fogni, de te egy atombombával fölrobbantasz mindent még magadat is.

2011. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert már a csapból is a 2012-es világvége, meg a 3. világháború folyik. Aztán ráadásként itt vannak a tényleges konfliktusok egyes nemzetek között, amit hallhatsz a hírekben szinte napi rendszerességgel. Én azt csodálnám, ha nem szaporodtak volna meg az ilyen álmok. Még ha nem is hisz benne az ember, akkor is megragad a tudatalattijában.
2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert jönnek a Reptioid űrhajók és te megérezted !
2011. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat és a kevésbé hasznosakat is.Nagyon érdekes álom volt,de lehet hogy nincs is jelentése.Ezt majd megtudjuk úgy is:D
2011. szept. 13. 22:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és biztos hogy a 3.világháború volt,nem volt benne az álmomba de mégis tudom.
2011. szept. 13. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ki is fog törni :/
2011. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az oroszoknak semmi oka nincs minket megtámadni. Egyébként pedig a mai nagyhatalmak közül senkinek sem érdeke egy háború, úgyhogy nem is igen lesz mostanában.
2011. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

értem

de amúgy nem tudom hogy kerültek oda az oroszok csak őket álmodtam

de tényleg nem valószínű hogy kitör a 3.világháború

2011. szept. 14. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!