Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan szép,...

Hogyan lehetnék olyan szép, ápolt, csinos, mint Labancz Lilla az Álom. Net c. filmben?

Figyelt kérdés

Először is, ne itt osszátok meg, hogy lófejűnek, rondának, ribancnak tartjátok... Mert nem érdekel. :)

Nincs kórom önbizalomhiányom, nem az Ő koppintása szeretnék lenni (pl. az arcunk is tök más, és nekem az enyém jobban tetszik), csak ma láttam a filmjét és szerintem nagyon szép...

Van kis túlsúlyom, barna a hajam (ezt folyamatosan ki akarom szőkíteni)...

HOgyan tudnék kicsit olyan lenni, mint Ő?


2010. okt. 13. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

viselj élénk színeket, használj dúsító szájfényt(pl. dm-ben s-he vagy essence ezek még az olcsóbb kategória de jók)

magassarkú, de csak akkor, ha magabiztosan tudsz benne lépkedni és egyenes háttal:) a hajadra vmi hajfényt fújj hogy csillogjon, kiegészítők(a kevesebb több) meg ehhez hasonló csajos dolgok:)

2010. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Sok pénzzel. -.-"

Fodrásszal száríttasd be a hajad, rendszeres kozmetikus, körmös, hetente shopping. Kb ezt látom az ilyen lányoktó, a mibőlt viszont nem mondják el...

2010. okt. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!