Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha almomban...

Mit jelenthet, ha almomban egyfolytaba hanytam v hanyingerem volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj. ez annyira szörnyűű. Én régebben sokat álmodtam azt, hogy hajszálat húzok ki a torkomból és öklendezem. Én is kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Várom én is az ötleteket.
2011. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy túl sokat ettél lefekvés előtt
2011. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
attól is lehet hogy tényleg hányingered volt alvás közben.. mint pl amikor álmodnak érzed hogy pisilned kell és pisilsz akkor igazából is bepisilsz! Vagy ha álmodban szexelsz és élvezed azt komolyan élvezed és elm is mész jobb esetben :D .. ez is gyan olyan!! Ha fáj a hasam elalvás előtt akkor valószínű hogy álmomban azt álmodom hogy fáj és az azért van mert fáj...
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"el is mész jobb esetben"


hát, nem a legjobb, amikor csupa legényfoltos boxeralsóval kelsz ki az ágyból.. :D

2011. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt jelentheti, hogy egy őrült nagy partyról álmodtál és iszonyatosan bebasztál.
2011. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Részeg vagy.
2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Most néhány sort neked is idézni fogok egy olyan írótól, aki logoterápiával foglalkozik.


"Az álmokat nem kell misztifikálni - a pszichológia sokáig élt ebben a tévhitben. Az álmokat megmosolyogni kell, és minél félelmetesebbek - annál jobban örülhetünk, hogy csak álmok. Persze krízis idején többet álmodunk, és álmaink tele lehetnek félelemmel és zavarodottsággal - ami csak azt bizonyítja, hogy az agy alvás közben is bizonyos tevékenységet végez; krízis esetén az agynak aktívabbnak kell lennie, mint egyébként, mert dolgoznia kell annak leküzdésében. Az írók, művészek, kutatók is rosszul alszanak az alkotás lázában és mindenfélét álmodnak, mert az agyat az alkotói munka közben nem lehet szünetre kapcsolni. Az álom tehát a szellemi tevékenységnek is a mércéje, ami nagyon gyümölcsöző lehet - ez az értelmezéstől függ"

Elisabeth Lukas: A szenvedésnek is van értelme

Logoterápiai vigasz krízisben

2011. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gondolj arra az álomra, amikor álmodtad, és figyeld meg, mire asszociálsz legelőször. te tudod a legjobban, mit jelent az álmod, illetve a tudatalattid, csak elő kell hívni belőle, és erre az asszociáció a legjobb.

Egyébként lehet hogy valamiből már nagyon eleged volt/van, és ezt akarja jelenteni az álmod. Beszédben is sokszor használjuk, hogy "hányni tudnék" vagy "hányingerem van már" ettől vagy attól.

2011. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
Elsősorban tudnod kell hogy az álom nem azt mondja meg mi fog történni veled, hanem azt hogy valami ami megtörtént foglalkoztat továbbra is. Ebben az estben valamitől nagyon meg akarsz szabadulni, lehet az egy kellemtlen esemény következménye, de lehet egy személy is vagy egy tárgy amivel kapcsolatba kerültél, de nem kívánod, lehet egy btulajdonságod is, sőt lehet az valami káros is amiről csak a tudattalanodban veszel tudomást. Pontosabban tudhatsz róla ha kielemzed a körölményeket is.
2011. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsomby válasza:
0%
hányinger esetén mindig de mindig a citrom a legjobb!cseppincs párat és egyből elmúlik a hányingered...
2011. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!