Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Az éjszaka azt...

Mit jelenthet? Az éjszaka azt álmodtam, hogy az angol WC-ben véres volt a víz, ezért lehúztam, ekkor még véresebb víz jött. Belenézve a tartályba egy vízbe fulladt újszülött tettemét láttam meg. Rémületemben felébredtem.

Figyelt kérdés

Nem nézek gyermekáldás elé, inkább lassan nagymama leszek, de még az sem időszerű.

Mit jelenthet?


2011. nov. 1. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit morbid álom.

Valószínű azért van mert te gondolod és azon vagy hogy nem nézel gyermekáldás elé.

De valójában a tudatalattidban gyermeket szeretnél és mivel a "szeretnék nem szeretnék"érzés van benned ez szülhetett ilyen álmot

2011. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _Jessy_ ***** válasza:
Esetleg valamilyen lelki probléma. Tényleg eléggé morbid álom. Esetleg nem volt rossz érzésed az utóbbi időkben amiatt, hogy már nem lesz gyereked? Utóbbit abból következtettem, hogy nagymamához közeli korban már nem igazán szoktak gyereket vállalni. Esetleg a kapuzárási stressz, az fura dolgokra képes, bár nem tudom mennyire állsz közel a dologhoz.
2011. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eltitkolt terhesség --> gyerek elvetetése?
2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Igen ez egy másik lehetőség, az abortusz, még ha nem titkolt volt akkor sem, de akár vetélés is okozhatott olyan lelki traumát, amit nem dolgoztál még fel, és most így jött elő a dolog...
2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Széles skálán mozognak a válaszaitok. Van olyan lehetőség, ami kizárt, van amelyiknek lehet valóság alapja. Pl. lehet olyan, hogy sajnálom, hogy egy férfitől már nem lehet soha gyerekem. Azon kívül, hogy remek apa lett volna, nagyon szeretem. De már az időn túl vagyunk.

Tényleg szörnyű álom volt.

Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 4. 15:14
 6/6 _Jessy_ ***** válasza:
"Széles skálán mozognak a válaszaitok. Van olyan lehetőség, ami kizárt, van amelyiknek lehet valóság alapja. Pl. lehet olyan, hogy sajnálom, hogy egy férfitől már nem lehet soha gyerekem..." igen, ez lehetséges ok. Mi csak próbáltunk pszichomókust játszani, több kevesebb sikerrel.
2011. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!