Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MIt jelentenek ezek az álmok?

MIt jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart, és nem is foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, de egyre nagyobb hülyeségeket álmodok:D.


3hete azt álmondtam, hogy játszok egy játékkal amit amúgy is játszok:D.Szal van egy jtáék amit szavadidőmben nyomok és álmomban is azt játszottam...:d


Ill volt még egy olyan álmom, hogy felszálltam a HÉV-re és csak Kalaúzok ültek a székeken:D...


Csak a lényegürkre emlékszem, vmiért...


Ill. tegnap ill. ma álmodtam azt, hogy egy szobába vagyok van egy qrva jó csajom aki így alszik.Én megülök egy nagyon szép faasztalnál.(Nagyon jól megmunkáltnál meg látszik, hogy milyen jó a fa erezete...)Na szal ennél a szép asztalnál ülök és iszok ilyen bort vmi talpaspohárból...Nem tudom milyen bor volt, csak h vörös...


17/F


2011. szept. 20. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem ez első azt h vmihez nagyon ragaszkodsz az életedben.(a többit nem tudom)
2011. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom, annyira nem vagyok kocka.:) Meg nem azt álmondtam, hogy mennyire jól játszom (mintha vágynék rá)...Hanem semmi extra csak játszottam simán...
2011. szept. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!