Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? (lent)

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy egy ismerősöm, akit csak msn, és fészről ismerek, de már régóta, azt írja msn-en, hogy találkozzunk.. azt mondta múltkor, hogy még nem akar.. az álomban meg igen. Ez mit jelenthet?


A másik meg, hogy 3 cigány körbeállt az utcán, én meg valamilyen oknál fogva, az egyiket fejenk*rtam egy majonézes üveggel XDDDDDDDDD (Nemértem hogy jött ez össze xDDDD) aztánmeg a másikat hasbarúgtam, a 3.-at meg torkon térdeltem XD De hogy hogyan, azt ne kérdezze senki.... :D Én sem értem... ennek mi az értelme?XDDD


Azért valamennyire értelmes válaszokat is adjatok... :DDD


2011. júl. 19. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tese vagy rasszista öcsém...:DOlyat álmodik általába az ember amit nappal gondol.
2011. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

XD Hát én szeretnék vele talizni.. de volt már olyan álmom, ami valóra is vállt :)

Remélem, ez ilyen félálom... a lányos része beválik, a cigányos meg nem :D XD

2011. júl. 19. 21:32
 3/18 A kérdező kommentje:
Deh am az, hogy "cigány" sztem nem rasszista..
2011. júl. 19. 21:32
 4/18 Márk 94 válasza:
Nos én a heledben keveseb akciófilmet néznék és találkoznék azzal az ismerőssel :)
2011. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az első álomhoz:

A tudatalattidban már megjelenik a vágyad h találkozz vele ez teljesen egyértelmű habár ő a valóságban nem akar álmodban mindez valóra válik.

A második álom:

Teljes mértékben összefüggésben van az elsővel.A cigány mint álommotívum vigaszságot jelez viszont a te esetedben azt mutatja, hogy vigyáznod kell az értékeidre mert veszélyben vannak,a lelki értékeid nehezebben óvhatóak, az érzelmek könnyen elrabolhatóak.

Tehát:Ha találkozol is az illetővel a valóságban ne éld bele magad mindenbe az első alkalom után mert könnyen csalódhatsz!

Remélem tudtam segíteni!

2011. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Márk: Akciófilmből nem engedek!!! :D Tali meg remélem lesz! :)

Utolsó:

Igen, sokat segítettél. Köszönöm a pontos leírást. :)

Én csak azt a majonézes üveget nemértem, amivel fejbevágtam a támadót XDDDDDDDDDDDD

2011. júl. 21. 23:57
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyre többet álmodom a lánnyal :$ :((
2011. júl. 22. 00:02
 8/18 anonim válasza:
jó álom lehetett :D az ismerősöddel meg találkozz :P
2011. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem :( Tudod engem már egyszer kiraboltak, és egy ideig alig mertem egyedül menni... aztán valahogyan túlléptem rajta... de néha vannak ilyenek, és van, amikor nem én nyerek.. :D Akkor felébredek.. fuckyeah XDDD De remélem talizni fogok vele :))) 170km-re lakik tőlem =/ :(
2011. júl. 22. 00:17
 10/18 Márk 94 válasza:
Kérdező! MEnnyire szereted a majonézt? ÉS a msik Ők valyon mennyire szeretik ezek után ?
2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!