Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kétségbeejtőő. Félek Valóság...

Kétségbeejtőő. Félek Valóság vagy csak álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

pár hónapja elmeséltem az egyik álmom lásd http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1981..


A mostani álmom a következő volt: Egy társasággal szórakoztunk. nem buli volt csak beszélgettünk.. aztán hirtelen éreztem valami rezgést fények szűrödtek be és mintha a falból léptek volna elő fekete öltönyös férfiak.Újra az a halálfélelem érzés tört rám mint az előző álmomban.. Fenyegetve éreztem magam és rettentően féltem. Odalépett hozzám az egyik és azt mondta menjek velük. Azt mondták meg akarnak mutatni valamit. A társaságban lévők meg sem mertek mozdulni.. a hugom kiabálni kezdett h hagyjanak békén de ekkor már a félelmemet nyugalom váltotta fel. Velük akartam tartani. Felkeltettem anyut és azt mondtam elmegyek. Ő egyfolytában azt hajtogatta h megőrültem. Hogy ez nem én vagyok de én már pakoltam. Anya sírni kezdett én végig mosolyogtam...


Hihetetlen volt... az érzelmeim megint erősek és valóságosak voltak. Most nem az idegenektől ahnem magamtól ijedtem meg. A vége persze megint az volt h felriadtam és patakokban folyt rólam a víz.....


Kérlek segítsetek. Azért fordulok ismét hozzátok mert az előzö kérdésnél meglepően értelmes válaszokat kaptam. Újra felhívom a figyelmet h nem vagyok UFO hívő. Egyszerűen csak furcsák ezek az álmok....

Köszi


2011. szept. 24. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem nézted meg mostanában a matrixot?
2011. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem:) nam olyan típusú öltönyös emberek. :D
2011. szept. 24. 00:37
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Anya sírni kezdett... Hány éves vagy hogy anyucizol?
2011. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D Figyelj kicsi akármennyi idős leszek az édesanyám az édesanyám és nem fogom muternak hívni... 20 éves vagyok otthon élek még... Ha valahova elmegyek akkor tartozom annyival hogy közlöm vele.Lehet h mostanában az a menő h úgy beszélünk a szülőkről mint egy darab szarról de nálam ez nem lett divat..:) pacsi
2011. szept. 24. 01:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel.

Én is jól szoktam bánni a szüleimmel :)

2011. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
Álom. Felesleges vele foglalkoznod.
2011. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Addig ne vedd őket komolyan amíg nem találsz bizonyítékot hogy az álmaidnak akár 1%-a is megtörtént veled.


Tehát a kérdésre válaszolva ez álom.

De ez egy bonyult kérdés ami még nem pontosan tisztázott nekem sem.

Ha többet tudok leírom de az biztos,hogy miközben alszol elhagyod a tested.

De ,hogy az álom a lélek testen kívüli élményei amiből az agyad nemtud mindent feldolgozni visszatéréskor,és ezért ilyen furcsák-e azt nem merem mondani,mert nemtudom biztosan.Tehát lényegében minden álom jelent valamit.

Félned abszolút nem kell,ez biztos.

2011. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet régebben láttál olyan filmet mint a sötét zsaruk és ez benned maradt és az álmod hasonló volt :O
2011. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, a pár hónappal ezelőtti kérdésben leírt álmod hasonló . Amit még gyakran álmodtam kb. 3 éve.12 éves voltam.A szobámban voltam a dédnagymamámmal(szegény még élt) és néztem ki az ablakon.Egy kisebb erdő mellett laktunk.Egy ilyen csészealj szerűség jött elő az erdő mögül.Mamám elkezdett imádkozni énmeg bebújtam az ágy alá(mit vársz egy 12évestől?) Ekkor vakító sárgás fény borította a szobát.Felébredtem.Sírva.. mindig eddig jutottam el pedig sokszor álmodtam:/ szerencsére már rég nem volt ilyen. Amúgy szerintem nem kell ezektől tartani,csak álmok. Én akkor hiszem hogy elraboltak, ha a pofámba áll egy szürke egy análintrúderrel.:)
2011. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem is voltak már hasonló álmaim, az egyik legemlékezetesebb, és talán legfélelmetesebb álmom volt

este aludtunk anyával a szobában (kiskoromban egy ágyban aludtunk), és egyszer csak felébredtem, körbenéztem és láttam, hogy emelkedik felfele a redőny és vakító fény világít be rajta, próbált anyát ébreszteni, de nem ébredt fel, végső kétségbeesésemben megpróbáltam kifutni a szobából, de nem ment, csak egy helyben futottam, közben a redőny egyre inkább felemelkedett, és itt vége, többé nem álmodtam erről, de ez nagyon megmaradt bennem

repülő csészealjas álmaim is voltak, mikor megszállták a sulit az ufók, rémes érzés volt :S

2011. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!