Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt olyan korszakotok hogy...

Volt olyan korszakotok hogy nagyon valóságosakat álmodtatok, és a végén már nem tudtátok eldönteni mi volt álom és mi valóság?

Figyelt kérdés
...és az időérzéketek is szörnyű lett?
2010. júl. 9. 23:02
 1/3 anonim válasza:
Nekem még nem volt ilyen :)
2010. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Korszakom nem volt.De többször is álmodtam(vagy valóságos volt), nyitva volt a szemem.Egyszer néztem egy képet ami a falon volt és beszéltek akik rajta voltak, nagyszüleim esküvői képe.Mozgott a szájuk és hallottam ahogy sutyorognak.Egyszer pedig a szekrényem mellett láttam egy szellemet éjszaka, ez nagypapám halála után volt 1-2 nappal.Nem tudom álmodtam e ezeket, vagy tényleg így történt.Mindkétszer ágyban feküdtem és alvás közeli állapotban voltam, de a szemem nyitva volt.
2010. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen velem volt már ilyen, és ha valami hasonló történt vagy visszaidéztem azt az emléket nemtudtam, hogy igaz volt-e vagy csak álom. Elég furcsa. :S
2010. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!