Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha menekülök...

Mit jelent az ha menekülök álmomban? (lent)

Figyelt kérdés
Már többször álmodtam azt, hogy menekülök valami elől de nem birok elszaladni, egyszerűen nem birok gyorsan szaladni. Vajon miért tér vissza mindig ez az álmom?
2011. okt. 3. 22:15
 1/6 x) ***** válasza:
62%

Van valami az életedben / múltadban / történt veled valami amitől úgy érzed sosem fogsz tudni megszabadulni, örökké kísérteni fog. És ezt az agyad ilyen furcsa álomként dolgozza föl. Egyébként:

menekülés: az ilyen fajta szorongásos álom arra utal, hogy személyiségünk, illetve tudatalattink rejt valami kellemetlen érzelmet, gondolatot, élményt, amivel nem vagyunk képesek szembenézni.

Teendő:

Próbáljuk alaposan felidézni az álom "filmjét" , és azt összevetni valóságos gondjainkkal . A menekülési álmok gyakran felvillantják a kiút irányát is

2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
0%
Hogy menekülsz álmodban. Semmi több.
2011. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van az elsőnek, pedig általában csak a fejemet fogom az ostobaságokon..

Az, hogy nem bírsz elszaladni több féle képen magyarázható. Az egyik, hogy az az agyfélteked ami a koordinált mozgásért felelős alszik, tehát béna vagy álmodban. Ezért szoktál megfulladni is például.

Én is rendszeresen álmodom ilyet. Épp a minap is hasonlót álmodtam. Általában akkor jön elő, ha felhalmozódnak a problémáim az életben és nem látom a végét, de muszáj szembenéznem velük. Azt, hogy mi ill. mik azok a dolgok, amik aggasztanak csak te tudhatod. Vagyis, lehet, hogy még nem is tudatosult benned, de majd eljő annak is az ideje.


Ui.: ÉN szerencsés vagyok, mert egyből tudatosul bennem az, hogy álmodom és felriadok ilyesmiknél. Egyszerűen az egom képtelen elfogadni azt, hogy nem tud elfutni vagy elúszni...

2011. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.... habár most megilyedtem egy kicsit.
2011. okt. 4. 13:38
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is igaza van az elsőnek. Nekem kiskoromban volt egyfolytában menekülős álmom. Futottam: pókok, gorilla, boszorkány, Anubisz (egyiptomi isten), őrült tudós és még sok más elől :D bár pár napja azt álmodtam hogy egy furcsa lény elől menekülök, de aztán szembefordultam vele és rájöttem, hogy igazából egy aranyos sárkány! :) És nem bántott. Szóval lehet, ha szembenézel a problémáddal, az álmod is megoldódik.
2011. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen majd megpróbálom. Még van egy visszatérő álmom... amire választ szeretnék kapni.... csak nem tudom meg e lehet itt kérdezni.
2011. okt. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!