Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mindig menekülök...

Álmomban mindig menekülök valaki elől, és egyedül vagyok, nincs kihez segítségért mennem. Mindig könnyes szemmel ébredek, és zaklatott vagyok. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs pasid aki megvédjen az életben, és akkor álmodban is zavar ez, talán.
2010. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó ok lenne, de van barátom
2010. szept. 23. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A menekülés álomban lelkiismeret-furdalást jelent, de nincs összefüggésben az álomban esetleg látott személlyel. (Szepes Mária, okkultizmuson alapuló álomfejtése)
2010. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtad a félelem ül ez a gyökércsakra betegsége. Általában az őseinknél is fel lehet fedezni, mert generációról generációra száll. Asztrális-érzelmi jellegű a félelem...ezt tanuld meg kezelni...nem túl sok az infó az álomról, de csupán a tudatalattidban lappangó félelem gyülemlik mindig össze benned és az érzelmi világodat zaklatja.
2010. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!