Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban összejövök egy...

Ha álmomban összejövök egy fiúval és úgy érzem, hogy tényleg szeretem, akkor a tudatalattim okosabb, mint én? (éber állapotban nem vagyok biztos benne, hogy megérné).

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy biztos benne, hogy megérné, ergo megfordul a fejedben hogy mégis ezért álmodod ezt(is)
2011. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalattid nem létezhet a személyiséged nélkül. Azt javaslom, tanulj meg hatást gyakorolni rá, és használni a forrásait. Akkor igazán "Változtathatsz" dolgokon melyek a részedet képzik.
2011. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


első: igazán filozófikus választ adtál, tetszik:)

2011. okt. 5. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehár éber állapotban gondolsz rá... tanakodsz rajta + az agyad éjszaka feldolgozza a napi történéseket, gondolatokat = álmodsz vele
2011. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábad között lévő testrész generálta beléd ezt az álmot. Elég filozófikus volt?
2011. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A tudatalattid nem tud okosabb lenni, mint te, mivel az is te vagy. :D Egyszerűen azért álmodtad ezt, mert erre vágysz, hogy határozott és biztos, helyes döntést hozz és hogy létre jöjjön egy szép kapcsolat. Ahogy egy korábbi válaszoló mondta: az agyunk csak feldolgozza azokat a történteket, gondolatokat, amelyek minket a legjobban foglalkoztatnak.
2011. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A tudatalattid bonyolít sok információs folyamatot, metakommunikáció stb. Ráadásul elviekben lehetséges, hogy az összes emlékedet eltárolja. Így részben többet tud.

Másrészről az álomfejtés egyetlen biztos módja az ha magad jársz utána (az álmok jelképrendszere egyénenként változhat). Ennek egyik módja a tudatos álom: www.tudatos-alom.hu

2011. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!