Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek valamit az ilyen...

Jelenthetnek valamit az ilyen típusú álmaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kiskorom óta álmodom meg az ismerős helyeket teljesen máshogy. Például az uszodát teljesen más környezetben, de tudom, hogy az volt az. De van még jónéhány ilyen: Pl. Van egy tanyánk ami teljesen olyan volt az álmomban, mint a valóságban, csak tudtam, hogy a múltban vagyok. Valaki üldözött, de én ahelyett, hogy menekültem volna kerestem a bizonyítékot arra, hogy a török korban vagyok. A mi tanyánk ugyanolyan volt, mint a valósákban, de a szomszédnál láttam ágyúkat és rengeteg török zászlót. Rettegtem, de tudtam, hogy az ahol vagyok, az nem a valóság.

Egyébként többször volt olyan álmom, ahol tudtam, hogy nem a valóság, de nem akartam kinyitni a szemem, mert érdekelt az álom...

Ez jelenthet valamit?


Ági

12/L


2011. okt. 6. 18:41
 1/4 Zimu ***** válasza:

Önmagában nem jelent semmit.

De jó dolog ha tudod hogy álmodsz, Ílyenkor próbáld meg irányítani az álmaidat. Pórbáld meg felfedezni az álomvilágodat. Hidd el, jó dolog... :D

2011. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármiről is álmodik az ember, ismerős személyek és helyek

szerepelhetnek benne. Szerintem te tudod irányítani az álmodat, mert azért nem kelsz fel, annak ellenére hogy félsz, mert érdekel a múlt.

2011. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy ilyenekről álmodsz.
2011. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem itt kellene kérdezned (ha komoly a kérdésed) ahol semmit sem tudsz a válaszolókról,pl.:képzettség,komolyság,szavahihetőség.

Javaslom: Gyökössy Endre - re. lelkész és pszihológus - könyvét: Isten elfelejtett nyelve az álom.

Bolt címe: Szent Gellért Könyvesbolt 1053bp.,Kossuth l u. 1 Telefon: 2666 61 61 vagy 33 728 79

2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!