Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Senkit nem zavar ez iszonyatos...

Senkit nem zavar ez iszonyatosan "jóslós" átverés ami minden délután megy az tv-be?

Figyelt kérdés

épp most is megy.

valami iszonyatosan nevetséges mennyi hülyeséget összehord ez az ember.

Senkinek nem tűnik fel???


2010. aug. 17. 12:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván sokan vannak, akik nem hisznek benne, őket általában zavarja is. Nem hinném, hogy egyedül vagy, szerintem nem hiszed te sem, csak provokálni akarod itt a népet, meg puffogni, hogy hűűde húúde milyen hülye hiszékeny az emberiség meg satöbbi sablonos dumák...
2010. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
erre van igény. ezzel mindent elmondtam.
2010. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem akarok provokálni!!!

Szimplán nem fér az agyamba hogy vannak akik beis telefonálnak és elhiszik ezt az egészet!!!

Komolyan vannak ilyen emberek??????

2010. aug. 17. 12:52
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm az ilyen sz*rságokat!

Hogyan lehetne betiltatni?

2010. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Igen, vannak, akik elhiszik, sőt olyanok is vannak, akik betelefonálnak, de ezt te is látod, nem? Vagy nem? Akkor ki is a hülye? Szerintem nagyonis provokálni akarsz...
2010. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar...nincs tévém :D ;) XD
2010. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=sybB5YN_Rfw&feature=related


Nézzétek meg ezt.Az összes ilyen kis ...... aki hisz a jóslásban ezután befoghatja a kis ........-át,mert itt a bizonyíték,hogy ki is valójában a madár.

2010. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, énis odakapcsoltam pont amikor ment, erre ilyet oszt a csávó: "nem véletlen választottuk ezt a telefonszámot.. a 3-as a jó kommunikáció száma, a 9-es meg én vagyok"

vagy valami ilyesmi..xd a nagy l****faszt.. :D azért 9-es, mert emeltdíjas telefonszám. :D

el is kapcsoltam gyorsan mert nagyon fel tudom húzni rajta az agyam

2010. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Nem zavar, egyszerűen nem nézem.
2010. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
nem biztos,hogy hazugság. több dologra is rákérdeztek és legtöbbször(szinte mindig) bejött.. nyugodtan le lehet pontozni,de én így gondolom.
2010. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!