Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt azt álmodtam meghalt egy haver, és tegnap ez az álom folytatódott pont onnan ahol befejeződött azelőtti nap, az álmos könyvben utánannéztem, de ott rokon halála vagy ismeretlen halálárol van szó, vajon mit jelenthet ez az álom??
2011. okt. 14. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy tegnap előtt azt álmodtad hogy meghalt egy haverod és tegnap ez az álom folytatódott pont onnan ahol befejeződött és az álmos könyvben utána néztél + megkérdezted a gyakorikérdések nevű oldalon az Ezotéria kategóriában hogy mit jelenthet ez az egész + nagyon hülye is vagy mert teljesen egyértelmű hogy ezt jelenti, és mégis feltetted ezt a kérdést...
2011. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom mit jelent, de egyszer álmodtam hogy valaki meghal és másnap meghalt..
2011. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
te vagy a hülye nem én, te nem tudsz értelmes választ adni, és pontoztalak...
2011. okt. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!