Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam h láttam egy amcsi léggömböt és mindenki nézte velem együtt sőt még egy riporter is ott volt egy kamerás csávóval na mind1 nekem napon gyanús volt ez a léggömb ezért követtem. le is szállt és én kukucskaltam és ufókát láttam. nagyon megijedtem ezért elkezdtem futni. megláttam a kutyamat napon látott. majd ott volt apu is. nagyon rossz kedve volt le is g3cizett . nagyon megijedtem hisz még sose láttam így. mikor nem is hittem volna hogy lehet rosszabb átalakult a feje egy ufoveva és elkezdett verni. de ahogy ütött nem fájt egyszerűen csikis volt majd a riporter (aki nézte az amcsi leghajot) mentett me g és ölte me g apát. nagyom ijesztő álom volt...
2011. okt. 19. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
ja a napon helyett nagyont akartam írni. ja és léggömb helyett leghajot
2011. okt. 19. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
xDDD Én ezen halálra röhögtem magam... Egyrészt azért, mert a helyesírásod rémes, másrészt meg azért, mert ahogy látom valami ufomániás agyifogyi lehetsz...
2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
basszátok meg... nem vok ufomanias csak félwk tőlük
2011. okt. 19. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
12 éves vagy ugye? :DD
2011. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14...
2011. okt. 19. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Félsz a beazonosítatlan repülő tárgyaktól? Wao.

Mellesleg semmit nem jelent az álmod.

2011. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és mégis sikerül helyesen írnom... Egyébként miért tulajdonítasz ilyen nagy jelentőséget ennek az álomnak? Valószínűleg azért álmodtad, mert félsz tőlük...
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!