Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom amiben...

Mit jelent az az álom amiben azt álmodom, hogy felébredek és? (több lent)

Figyelt kérdés
Mit jelent amikor azt álmodom, hogy alszok és felkéne kellnem és ahogy azt álmodom, hogy fölülök az álmomba akkor én is tényleg felülök és utána kinyitom a szemem..szóval remélem értitek?! És sose tudom, hogy miért álmodom, hogy felkelek és tényleg valóságban is felkelek...volt, hogy azt álmodtam, hogy aludtam, felkeltem és éhes voltam..felkeltem és elmentem kajálni mert éhes voltam..Ennek van valami jelentése? Bocsi a hülye kérdésért.
2011. júl. 15. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem mindig reggel van ez...van hogy hajnalban, este. És más álmaimra sose emlékszem csak erre az egyre ha álmodok..és nem ez volt az első alkalom, hogy ezt álmodom..
2011. júl. 15. 18:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha éhes az ember akkor leszokott menni kajálni.
2011. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez már kissé alvajárás gyanús.Maga az álom nem jelent semmi.Oka viszont lehet az, hogy időnként nem megfelelően irányítja az agyad a folyamatokat, reflexeket, miközben alszol(laikus módon megfogalmazva...)De bizonyára érted, mire gondolok.Fura , de nem vészes.
2011. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogyha fáradt vagyok, hogy álmomba beszélek de, hogy alvajárok..:s egyébként igen értem hogy érted.
2011. júl. 15. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez általában annak a jele hogy kényelmetlen az álom vagy hogy semmi értelme és teljesen szét esik, az ilyen álmok általában az összetett és bonyolult személyiségű emberekre jellemző.
2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Zsolti te vagy az?:O
2011. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.XD Nem nem vagyok Zsolti..xd de még csak fiú sem..XD
2011. júl. 18. 00:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt mar ilyen, vagyis hasonlo.

Megalmodtam hogy felulok, es elindultam az udvarra de csak almomban. A valosagban a szobamban tettem a koroket. Arra eszmeltem hogy nekimentem a szekrenynek es bevagtam a fejem. Utana neztem is nagyokat hogy hogy kerultem en oda, majd visszafekudtem, elnevettem magam es visszaaludtam.

2012. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Velem az volt h azt álmodtam , h felkelek és megpróbálom beletenni a kisebbik párnámat a táskámba, de csak félig sikerül és legyintek egyett a fejem fölött h nem érdekel és hassal beletőlök az ágyba . A vicces az h reggel arra keltem h tényleg benne volt a párna félig a táskába. xDD
2012. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Gyerekek! Valóban az alvajárás tipikus eseteit írtátok le!

Álmodtál, de a valóságban is felültél, jártál, párnát gyömöszköltél a kistáskába...

hát ez tök normális! :D

2012. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!