Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki leírná mit jelent?...

Valaki leírná mit jelent? Akár pszichológiai szempontból.

Figyelt kérdés

Álmomban egy nagyon meleg vidékre csöppentem (elvileg kalifornia volt) és mindenféle finom déligyümölcsök nőttek a fákon. A fiatalok nem is csináltak semmit csak egész nap össze-vissza lógtak.


Egyszer csak összefutottam a barátaimmal akik valami szó szerint szennyvízben uszkáltak egy csatornában, amibe viszont én nem mertem bemenni, viszont annyira bementem, hogy kihívjam őket. Mivel minden sarkon minden kis pocsolyában korallzátony tisztaságú égszínkék víz volt. Végül kijöttünk és azokban fürödtünk, majd belógtunk a strandokra is.


én a végén különváltam és mindenféle órákat meg dolgokat loptam üzletekből csak mert élveztem a menekülést.


És ennyi.


Igazából erre a szennyvíz dologra lennék kíváncsi.. Mit jelképezhet ez? Én fogom kihúzni a szarból a barátaimat? Vagy mi?


2011. okt. 24. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A víz lehet a lelki megtisztulás jelképe. A sznnyvíz akkor pl lehet drog, ami miatt ugyan jobban érzik magukat ideiglenese, de hosszú távon nem jó a léleknek.


Te meg valami más rossz dolog felé fordulsz, cigizni fogsz,és abban találod meg a lelki üdvödet.

2011. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!