Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmondanátok nekem a beteg,...

Elmondanátok nekem a beteg, furcsa, különös meg ilyesmi álmaitokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nagyon sokat álmodtam,hogy egy fej lebegett az égen.De olyan mesefigura fejére hasonlított,mintha valaki odarajzolta volna a fejet az égre.
2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
nekem visszatérő álmom, hogy kitör egy vulkán a suliban xD ez vajon jelent valamit? xD
2011. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

az egyik visszatérő álmom eszembe jutott :D

az emeletes házból (panel) leesek és zuhanok a beltérben (elég sokszor álmodom ezt)

még vannak csak most nem jutnak eszembe......

2011. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

9 éves koromban volt egy rossz élményem a vonatokkal kapcsolatban. azóta, ha vonattal álmodok, az mindig rémálom, pl. kisiklik a vonat, elüt valakit, bármi. pedig imádok vonattal utazni, mert majdnem ez az egyetlen közlekedési eszköz, amin nem kap el a hányinger. :)


18/l

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran álmodom, hogy barátnőmet farkasként felcsinálom.

Nagyon rossz vagyok? D:

2011. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó,te lány vagy? :D
2011. júl. 30. 23:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Na például ilyen beteg dolgokra gondolok
2011. júl. 30. 23:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem lány vagyok.

És ebben semmi beteg nincs. Én élvezem. D:

2011. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor még 7-10 éves voltam, rendszeresen álmodtam, hogy megölök embereket és állatokat. Egyszer szíven szúrtam álmomban a nagymamámat, egyszer meg megöltem a macskám és wc-papírokkal tömtem ki a kibelezett testét. De nem volt kellemes, sokat sírtam emiatt az álmok miatt. Később random szexet mindenkivel (Hitlerrel is, bár legalább lány vagyok), egyszer meg azt álmodtam, hogy megváltozott a szemem színe, az orvos azt mondta, azért mert "idegen fehérje került belém", és ebből rájöttem, hogy megettem az egyik osztálytársnőmet. Más most nem jut eszembe.
2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és miután megtudtam, hogy az osztálytársnőm volt, bevettem egy csomag hashajtót, hogy kijöjjön (amúgy bulimiás vagyok). De az én világomban az ilyesmi egyáltalán nem beteges, olvasná valaki a novelláimat, haha.:D
2011. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!