Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Töbször visszatérő rémálom....

Misu15 kérdése:

Töbször visszatérő rémálom. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy pár haveromal sétálunk egy faluban. Majd egy barátnőmmel lekanyarodunk jobra és beszélgetünk valamiről de nem tudom, hogy miről. Majd mivel hogy kevés a hej a barátnőm mögém jön és egy sikítás hangzik el. Én magam elöt egy hídat és egy árkot és egy fűzfát látok balkéz felöl. miután a sikítás elhangzzik az árok szélére kerülök és valami le akar rántani! Majd fekeltem!!!sürgős!!!! aki ért az ijenekhez ak irjon!!!!(idióták kíméljenek)!!!!
2011. nov. 4. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
chhh "idióták kíméljenek" és még helyesen sem tudsz írni...
2011. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit zavar??? nemazért írom ki hogy nyelvtanból oztályozzanak......
2011. nov. 4. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul inkább.
2011. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kezdődő alvásparalízis. Jókor ébredtél fel, ilyenkor inni kell eg ykis kakaot vagy tejet
2011. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudok magyarul.... te tanár vagy vagy mi a f*szom??? am lehet az!
2011. nov. 4. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Liza te nagyon hülye vagy... tudod egyáltalán mi az az alvásparalízis? Mert ez nem az volt, csak álom.
2011. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!