Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Ezt legutóbbi éjjel álmodtam.


Egy csomó ismerősöm, meg én elmentünk este kocsmázni, inni, szóval szocializálódni. Már ment a parti, egyszer csak mindenki elkezdett párban smárolni egymással, és pont páratlanul voltunk és nekem nem jutott csak lány (Forever Alone).


Ezért bánatomban elkezdtem inni, mint az állat, és kiütöttem magam. Másnap keltenek fel a többiek (ezt még mindig álmodtam), én full másnapos vagyok, és mondták, hogy megbüntettek a rendőrök. Odaadtak egy cetlit, amin az volt, hogy kártérítést kell fizetnem 39 550 000 forint értékben, mert részegen végighúztam egy 24 karátos arannyal befestett Lamborghini oldalát kulccsal.


Én meg teljesen pánikba estem, hogy tönkre vágtam az életem, egész életben csak azért dolgozhatok, hogy ezt kifizessem, fel kell adnom az egyetemet, stb.


Mit jelenthetett ez az álom?


2011. nov. 5. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek 2 része van.

Az első azt jelenti, hogy látens leszbi vagy,

a másik bizonytalan jövőképet jelenti.

2011. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg.


Szóval csak nekem nem jutott lány (fiú vagyok). Így helyes.

2011. nov. 5. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval kifejezve,lassíts!Mindenféle szempontból.Ha átgázolsz az életen,nem veszed észre a valós értékeket.Ennek pedig te leszel a vesztese,azaz meg fogod fizetni az árát.
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk tényleg lehet. Olyan vagyok, hogy van pár távoli célpontom,amit el szeretnék érni, és tudom, hogy biztosan be fog következni. Na ezekhez az időkhöz legszívesebben gyorsan odatekernék.
2011. nov. 8. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet célja nem "A"pontból "B"pontba való megérkezés,hanem az utazás maga.
2011. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem győzőm ismételni, hogy ha nem kötöd hozzá neked, hogy mi mit jelentenek a dolgok, nem tudunk egyről a kettőre haladni. Néhány következtetést lehet levonni. Kocsma egy olyan hely, ahol az élet zajlik, ahol az események történnek. Itt nem szánt akaratodból egy lánnyal kezdtél el smárolni. Jelei lehetnek az elfojtott vágyak, érdeklődések. Az hogy nem emlékszel semmire, utána pedig rendbontást csináltál, ez talán úgy fogalmaznám meg, hogy beszippantott magával ez a vágy, és hogy a környezetednek súlyos sérülést okoztál. Mert hogy nem emlékszel rá, - lehet erre más valaki mást mondana - de szerintem te el akartad felejteni azt a dolgot. Tehát a tudatalattid megkerülte a tudatos énedet, és kiélte a vágyát. Csak megsúgnám, ha bármennyire és érdekelnek az azonos neműek, az csak azért van, mert az elfojtás viszi fel az értékét. Olyan mintha olyasvalamit akarnál, amit nem lehet megkapni és úgy minden jobban kell, és ugye ha társadalom elítéli, akkor el kell magadba fojtanod, ami tehát egy ördögi kör. Ez a végén a drága kár, ez szerintem a következménye lesz a tudatalattid szerint, ha nem szembesülsz a problémáddal, nem tudatosítod azt ami benned lappang.


Nem kell készpénznek venni amit mondok, mert nem ismerlek. Ne várd el senkitől, hogy így teljes pontossággal tudja megfejteni az álmodat.

2011. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hiba volt nem odaírni a nemem, és rosszul megfogalmazni a 2. mondatot.


Fiú vagyok, és mindenki elkezdett smárolni, csak én nem, mert nekem nem jutott lány. Egyáltalán nem érdekelnek az azonos neműek, még csak elfojtott gondolatokban sem.


Egyébként meg az utolsó kommentben vannak értelmes dolgok, lehetséges, hogy azt jelenthetnek dolgok, amiket írtál, mert így tekintve néhány dolog értelmet, vagy más értelmet nyer.

2011. nov. 10. 15:14
 8/8 anonim válasza:
annyit jelent h hamar kezdj spórolni xD
2011. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!