Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit, ha azt...

Doruss kérdése:

Jelenthet valamit, ha azt álmodtam, hogy megsemmisül a Föld? Vagy csak a világvége-jóslatok ivódtak be így a tudatomba?

Figyelt kérdés

Egyébként nem hiszek a jóslatokban 2012-vel kapcsolatban.

Szóval azt álmodtam, hogy a Föld felizzott, felrobbant, és mindenki meghalt, én is, de a lelkem lebegett a világűrben. Olyan volt, mintha élnék, csak nem lenne testem, nem érzékeltem semmit magam körül, nem láttam, nem hallottam, nem éreztem semmit, csak ott voltam a sötétség közepén, a gondolataimmal...

Van ennek valami értelme, vagy nem is érdemes gondolkozni rajta?

Légyszi a hülye válaszoktól kíméljetek (:


2011. nov. 8. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Háááát a következő 2 hétben nagy napkitörések várhatóak, és mind felénk irányul.
2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joyce válasza:
Szerintem , csak a sok ''vilàgvège'' miatt van ez.Èn pl kiskorom òta àlmodom, hogy hatalmas vìz özön jön, ès elönt mindent a vìz,mèg eddig egyszer sem törtènt meg,szerintem a te àlmod is jelentèktelen, ne izgulj ilyeneken :) az èlet tùl rövid, hogy ilyen ostobasàgoktòl fèljen az ember . Làsd,màr tùlèltünk aszthiszem 41 vilàgvègèt. Nekem is kellett vagy 9 èv mire elmùlt a fèlelmem a vìz özöntöl, ugyhogy ne agyalj, gyors verd ki a fejedböl, hisz csak egy àlom!
2011. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Meg kell nyugtatnom mindenkit, 2012-ben NEM LESZ VILÁGVÉGE.... Erre két bizonyítékom van: 1: 2014-ben jár le a személyim. 2: 2015-re elkészül a 4-es metró...
2011. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) köszi a válaszokat.

Egyébként nem hiszek a világvégében, és amúgy sem félnék töle, mert ha világvége lesz, úgyis mindenki meghal, nincs ezen mint agyalni :D

2011. nov. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!