Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már nem mindenn...

Tapasztaltatok már nem mindennapi dolgokat?

Figyelt kérdés

Kicsit kétértelmű a kérdés... :D

Szóval az érdekelne, h történt-e már veletek szokatlan dolgok, mint pl szellem, démon, v akármilyen találkozás.. esetleg sikeres szellemidézés..

Komolyan érdekel a téma, nem vagyok őrült, csak kíváncsi vagyok kik és milyen mélyen hisznek az ilyenekben.

Ha olyan választ készülsz írni, ami nem épp a kérdésre vonatkozik, kérlek lépj ki v ha mégsem lépsz ki akkor ügyes vagy h tudsz offolni :)

Szép napot és előre köszönöm a válaszokat :)

16/L


2011. ápr. 17. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem. Őszintén még nem törtnént velem ilyen.
2011. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igen történt párszor.

Pl szellemekkel való kapcsolat, és láttam már ufot.(csészealjat), időeltolódás (na ez nagyon furcsa volt)

2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt, olyan amire nem tudtam volna fizikai magyarázatot adni :D

De ilyen ksiebb megérzések, amik rettentő idegesítően furák azok már voltak:

Egyszer matek doga előtt éreztem h két számológépet kell betenni, elvittem kettőt, ott egyik bnőm mondja: -nincs még egy számológéped? és pont volt, és szerencsére meg tudta írni a dogát, mert gép nélkül lehetetlen volt :D

Meg van bnőmmel ugyanolyan fülbevalónk, amit nagyon ritkán hordunk, mert nincs olyan ruhánk sok. Eddig kétszer volt rajtunk, de mindig ugyanazon a napon. :D

2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Pl.leesett a kenyér az asztalról, ilyesmi párszor még előfordult. Mintha láttam volna kimenni az ajtón a férjem, de ő az ágyban feküdt.
2011. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hál' Istennek, még nem.tuti szívbajt kapték, mert nagyon besz@ri vagyok
2011. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Na most tudok írni részletesebben:

Pl volt olyan, hogy egy délután feküdtem az ágyon (nyár volt) megnéztem az időt 15:35 körül volt.. Forgolódtam vagy 2x az ágyon gondolkoztam olyan 1 percig sem...Erre megnézem az időt ledöbbentem ,hogy ennyi idő eltelt...19:30 volt. Azt se tudtam, hogy telhet el ennyi idő mikor el sem aludtam és erre tisztán emlékszem, hogy nem aludtam el(Amúgy is nehézkesen megy az alvás nekem na meg álmos sem voltam akkor azon a d.u. )


A másik pár hónapja történt..Anya a szobámban volt én kimentem a konyhába mikor jöttem vissza anya ott állt az ajtómnál én bejöttem a szobámba.. Valami mondtam anyának és közben arra gondoltam, hogy kikéne mennem a fürdőszobába ...MIután elmondtam a mondanivalómat anya azt mondta, hogy mintha az előszobában látott volna engem (mikor én ott álltam mellette). Én nem mondta neki, de mikor beszélgettünk közben én is láttam valakit az előszobában és az a valaki olyan volt, mint én. És ezt ő is megerősítette, hogy hasonlított rám.De csak pár mp-re láttuk. Szóval érdekes, mintketten láttuk.


A másik az volt, hogy egy reggel kint ültünk a konyhában és én ettem valamit. letettem a telefonomat az asztalra középre..Anyával beszélgettünk meg minden aztán hirtelen elkapott egy kis hányinger, és szédülni kezdtem majd láttam egy fehér fényt így elsuhanni előttem. Aztán anyával észrevettük, hogy a telefonom eltűnt az asztalról. Kerestük mindenhol hol van, a zsebemben is megnéztem sehol nincsen. (megcsörgetni meg nem tudtuk mert nem volt pénz a kártyáján anyumnak de ez mellékes:D). Na jól van abbahagytuk a keresést, de fogalmam sem volt, hogy hova tehetettem mikor tisztában voltunk azzal, hogy középre az asztalra letettem a telefont..Kb olyan 3 perc múlva megint láttam egy fehér villanást az asztalnál, és olyan volt, mintha hirtelen máshol lettem volna (ezt nem tudom elmagyarázni nagyon, mert ezt érezni kell magam sem tudom miért éreztem így).

Aztán anya meg én is egyszerre észrevettük, hogy ott van a telefonom az asztal közepén mikor előtte 3 perccel meg sehol nem volt..:S Hát, rendesen kiakadtunk.


Szellemekkel meg annyi volt , hogy egyszer olyan reggel körül kimentem a fürdőbe és egyszercsak azt hallom, hogy valaki szuszog és egyre közeledik. Az előszoba végéből jött a hang. Aztán már csoszogást is hallottam, meg szuzsogást így egyben..Gyorsan visszaszaladtam a szobámba. Csak anya volt otthon, apa nem. Szóval kizárt, hogy a szüleim voltak azok. És a szuszogás, pedig egy férfi hang volt.

Vagy amikor a távirányító az ágyam közepéről csak úgy leesett. Ez is érdekes volt.

2011. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

bocs, ha zavaros lett de másképp nem nagyon tudtam leírni és ezek történtek mostanában, amik nem mindennapi dolgok:S

(utolsó voltam).

2011. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kira20 válasza:

Anyummal is történt fura dolog.

Amikor a mama még élt minden hónapban rendesen összerakta a fizetni való számlákat nyugdíj előtt egy dossziéban tartotta, de mikor meghalt anya fizette tovább a számlákat, de minden hónapban számlafizetés napján a dosszié magától kiesett a szekrényből mintha figyelmeztetett volna arra, hogy fizetni kell.


És még egy dolog történt!

Anya nagyon szerette a mamát, nem tudta elfogadni, hogy már nincs többé és ezért egy oltárt készített neki a szobába.

Egy fényképet a mamáról kinagyíttatott és a falra feltette, alá az asztalra meg egy csokor mű virágot 2 gyertya tartót gyertyákkal.

De valahogy mindig leesett a kép a falról pedig oda volt szögelve.

Egyszer beszélt anya egy ilyen jóssal vagy ilyesmivel és azt mondta, hogy bontsa szét anya ezt az oltárt mert a mama nem tudd elmenni a papa után aki előtte 2 hónappal halt meg.

Anya szétszedte és azóta nem történt ilyesmi.

2011. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
egyszer segg részegre ittam magam és hazateleportáltam
2011. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyszer a kutyám (már nem él) újságot olvasott.
2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!