Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem mindennapi eset, ébren...

Nem mindennapi eset, ébren voltam, gépeztem. Nem igazán kérdés inkább tapasztalat megosztás. (? )

Figyelt kérdés
Néztem a monitort és a szemem sarkában valami fényes csillogott, odafordultam. Egy fénygömb volt...Nem szabályos gömb alakú, mert itt-ott kicsit kicsúcsosodott. Ez a fény mozgott! Szépen lassan...olyan volt, mintha élne...Felálltam a szobából, megálltam az ajtóba, még egyszer utoljára megnéztem, majd egy picit ijedten kiszaladtam. Mire visszamentem, már nem volt ott. Talán gömbvillán? Csukott ablakon? Mellesleg, még annyit erről, hogy a gömb szélei átlátszóbbak voltak, de a közepe nem. Ilyesfajta színt nem láttam azelőtt, azóta sem, viszont egy beszélgetésben felbukkant, hogy valaki már találkozott vele. Hogy hol és mikor, hogyan azt nem írom le, mert nagyon hosszú lenne. A haláláról álmodott, majd az álom végén, egy ezzel a fénnyel teli "bíróságon", ahol minden él történtek dolgok...Az a lényeg, hogy a lelke végállomásánál volt. Leírása alapján, én is olyat láttam. Azóta se, de egy 13éves kisfiú nem használ hallucinogén szereket, visszaemlékezve, nem voltam transzban semmitől...talán játszottam, de kifejezett éber voltam.
2011. aug. 13. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat ülök gép előtt, órákat, főleg sötétben, egy idő után én is látok "fényes dolgokat", sőt, miután lefekszem aludni, akkor is. Ez csak amiatt van, hogy sokáig ültél a monitor előtt.
2011. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
leeshetett a vérnyomásod, akkor látni ilyet!
2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek, ilyenkor nekem is szokott "káprázni" a szemem.
2011. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit sem beképzelni magamnak, csak ilyen intenzív még sosem volt. Nézem másodpercekig, majd felállok elsétálok és még mindig ott van. A mozgására, meg a színére pedig nincsen szó...Mindenesetre nagyon érdekes volt...:-))
2011. aug. 13. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én néha igazán rengeteget gépezek pedig nem is a legjobb a szemem, de gömböket még nem láttam emiatt, sőt, más furcsaságot sem.

Érdekes tapasztalat!

2011. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

egyszer én is láttam ilyet, általános alsó osztályos voltam, este tanultam az asztalomnál, mikor ugyanerre lettem figyelmes mint te, csak annyi különbséggel, hogy az ablakon ugyanaz a fény piros volt, míg közvetlen mellettem az asztalon fehér, nem lehetett fénytörés, hiszen nem voltak olyan szögben egymással, ráadásul erdő melletti lakótelepen lakunk és nincs semmi olyan magasságban hogy be tudott volna világítani az ablakomon, sikítva rohantam ki anyukámhoz, ő azonnal kiment megnézni, hogy mi volt az, de nem látott semmit, szerencsére azóta nem tapasztaltam, de azóta nem tanulok asztalnál

és még annyit hozzáteszek, hogy pont előtte szórakoztam a tükörrel és a lámpával, úgyhogy azóta azzal se szórakozok :)

2011. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha leesik a vércukorszinted, akkor is láthatsz ilyen érdekes dolgokat. Velem is előfordult. Főleg, hogy a gép előtt gyorsan megy az idő, sokszor észre sem veszi az ember, hogy már rég éhes és ennie kellett volna.
2011. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

ami azt illeti a gömb villám (most én nem a plazmára gondolok) állítólag bárhol megjelenhet, annak nem kell nyitott ablak. [link]


Bár, szerintem nem gömbvillám volt én valami energia gömbre tippelnék, vagy állítólag a lelkek is képesek ilyen formában megjeleni. Annyira nem vagyok szakértője az ilyesminek, engem is érdekkel, hátha valaki mond jobbat .)

2011. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Egy hozzátartozóm is néha hosszú gépezés után szemkáprázásról számol be, sőt meg is szédül esetenként. Vibráló fények okoztak már epilepsziás rohamot is. Tudtad? Fényeket lát, meg minden félét, azután lefekszik, pihen és elmúlik. Szemész? Neurológus? Talán pszichológus, pszichiáter? Vagy csak pihend ki magad. Esetleg valóban a vércukor is okozhatja.
2011. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is mesélte anya hogy látott ilyen fénygömböt olvastunk róla netten és állítólag akik ezt a gömböt látják azok képesek látni az aurát.de végül is ki tudja lehet csak az agyad játszott veled vagy a vérnyomásod az oka. :)
2011. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!