Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a barátnőm álmában a volt...

Ha a barátnőm álmában a volt szerelme szerepel, akkor az azt jelentheti h még érez vmit iránta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, én is szoktam exekkel álmodni, nem érzek semmit irántuk, egyszerűen csak a múltam részei.
2011. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem több mint az agy, képi memóriája amit felhasznált az álom készítéshez
2011. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Click0218 válasza:
én a két választ összevonnám. És kiegészíteném azzal hogy nekem olyan emberek is szerepeltek már az álmomban akiket később ismertem meg az élet folyamán. Az agy túlságosan bonyolult ahhoz hogy megértsük. De az álmoknak kevés köze van az érzelmekhez. Sztem
2011. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem olyan álomban volt részem, hogy egy teljesen idegen sráccal találkoztam, a nevét is elmondta, de nem emlékeztem rá. Pár nap múlva pedig megismerkedtem vele:). A barátnőd lehet hogy még érez valamit iránta csak nem biztos benne,de sok jelentősége nincs az álomnak.. :)
2011. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is szoktam álmodni a volt barátnőmmel de nem érzek iránta semmit pedig már 2 éve szakítottunk amikor még együtt jártam véle akkor is álmodtam vele.nem sok mindent jelenthet.
2011. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az nem jelent semmit! Én is szoktam velük álmodni de ők már csak emlékek a múltamból!
2012. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért sokan tévedésben vannak itt , mondják mind azt amit hallani akarsz , de ha őszinte választ akarsz akkor mondok én , ha a barátnőd az exéről álmodik az azért van mert egyszer közük volt egymáshoz, tudat alatt a lelke mélyén még szereti őt még ha saját magának nem is akarja ezt be vallani ,ha azt mondja nem érez iránta semmit akkor sajátmagának és neked is hazudik neked azért hazudja hogy nem érez semmit mert nem akar meg bántani és szeret téged, el feledni valakit akivel eggyütt voltál egy élet is kevés vagy legalább is nagyon nagyon hosszú idő kell de akkor se teljesen tudod ki törölni emlékeid ből, az ember egy ragaszkodó lény hiába rossz az emlék vagy jó valami még mindig fűzi az érzelmeit hozzá, én a leg első barátnőmet 11 év utánn se tudtam el felejteni még ha nem is álmodok róla, éjjelente de csak is éjjel valamiért elő jönnek az emlékek róla és rá gondolok , még akkor is rá gondoltam mikor eggyütt voltam az utanna lévő barátnőmmel és az aztkövető barátnömmel és az utánna lévő barátnőmmel , nappal ritka mikor rá gondolok inkább éjjel és nem megy az hogy el felejtsem pedig tényleg 11 év el telt azóta hogy nem vagyok vele eggyütt most 25 vagyok.
2021. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!