Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent rengeteg állattal...

Mit jelent rengeteg állattal álmodni?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy kijöttem egy házból, és irdatlan mennyiségű madarat láttam az égen, de annyit, hogy szinte eltakarták az egész horizontot... Meg is ijedtem tőlük..

Tegnap pedig egy dombra néztem fel, ahol rengeteg kutya ült, és kettő odajött hozzám.

Mit jelenthetnek ezek az álmok?


2011. nov. 12. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért álmodsz velük, mert félsz az állatoktól!?
2011. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem félek tőlük :D
2011. nov. 12. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha állandóan állatok, akár segítő jelleggel megjelennek az jót jelent, erős szocializációt. (Pszichológus szerint) Viszont megijedtél. Kevés az infó. Ha nem féltél tőlük, barátságosak voltak, az jó. Mi jut eszedbe azokról, amit láttál. Madarak színe, viselkedése domb, kutyák, két kutya tulajdonsága. Mindig azt írd le, hogy mit éreztél és gondoltál, különben azt válaszolom, hogy én mit gondolnék és éreznék ilyen helyzetben!!
2011. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Előjött a tudatalatti emlékeidből a Hitchcock madaras filmje,ami erős érzelmeket válhatott ki belőled valamikor.

De lehet ,hogy nem is láttad még a filmet:))

Minden estre egy álom csak abból tud táplálkozni amit már láttál ,átéltél, éreztél vagy elképzeltél azelőtt.

2011. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég gáz lenne, ha mindent átéltünk volna, amit álmodunk. Ez így nem igaz. Rejtve vannak benne a szimbolikák, amik sugallanak valamit. Mint egy kibontatlan levél, ami vár az elolvasásra. Más jelent neki a hollóval teli horizont, mint annak a filmrendezőnek. Az a gond, hogy sokan, hogy átéljenek valamit szappanoperákat néznek, hogy átéljék azt, amit ők nem tudtak. És álomnál is ebből indulnak ki, mint az előző hozzászóló.
2011. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

"Minden estre egy álom csak abból tud táplálkozni amit már láttál ,átéltél, éreztél vagy elképzeltél azelőtt."


utolsó hozzászóló

próbálj meg MINDEN szót elolvasni a fenti mondatból

ha sikerült ,nem buksz meg

2011. nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De az lehet ,hogy én értek félre valamit:)))
2011. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sándort elvitte a 417-es járat. Integessünk neki együtt. *Keresi a zsebkendőjét*
2011. nov. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szereted az animalsexet.
2011. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van!

Kutyapózban hátrapillantottál és dombod tetején volt egy kutyus. Aztán mégegy, merthát kettő volt. Madarak csak félrevezetés lesz :D

2011. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!