Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Iszonyat fura dolgot álmodtam....

Iszonyat fura dolgot álmodtam. Lentebb elmesélem, megfejtenéd?

Figyelt kérdés

Mentünk Angliába, ott volt az a srác,akiért odáig vagyok,nevezzük Petinek,egy barátnőm Anita, meg 2 idióta akiket nem ismerek, egy volt osztálytársam Gréti, egy csaj aki felettem jár és mostanában mindig egyedül van->legyen Bia,Lilla az osztálytársam,akit most kezdek megismerni és nagyon megszeretni,meg én.. kb ennyire emlékszem:D

Utaztunk Bia, tök egyedül volt..én meg ott grétiékkel,anitával stb.. volt vmi széfszerűség ahová betehettük a cuccunkat. a szállás mellett volt egy mybox (c&a,takko,müller...). mielőtt mentünk vna oda, gréti odajött és betett a széfembe egy ilyen gyémántgyűrűt, én meg egy csomó nyakláncomat.és akkor egy egyik idióta mondta a másiknak, h na ezt ki fogjuk rámolni,rohadt sokan kaszálunk majd vele.

ezt én hallottam és tökre felidegesített. elmentünk a takkoba Lillával,1 kisebb fiúval, meg egy fura gyerekkel aki teljesen olyan volt mint egy srác,akivel idén voltam igazából is Angliában, meg Petivel és láttuk h sokan vannak nagyon a takkoba, szóval megfordultunk és mentünk máshová és összekapaszkodva.

aztán vhogy feltűnt Peti anyuja és mondta h menjünk Peti apujához az irodájába. Ekkor már csak Peti,a fura srác,a kisfiú meg én voltunk,meg ugye az anyuja..sétáltunk, és odaértünk az irodához,de nem lehetett akárhogy bejutni, hanem az épület tetején volt egy kis aknaszerűség, és oda be kellett mászni, majd leesni. mind bemásztunk sorra, és kapaszkodtunk, volt aki nagyon erőlködött. mondta Peti anyuja h majd ő leesik először, egyszer csak elengedte és eltűnt. aztán kérdeztük tőle h milyen mély,meg hova esett,és mondta h nagyon mééély,de sprite-ba esett. (hogy ez mi volt,nem tudom..) aztán erőt vettem magamon s én voltam a következő, közben a furagyerek ott rinyált. leestem, és vmi nagyobb vödörbe estem bele, ami tele volt sprite-tal. többen nem is estek le..az irodában nem Peti apuja ült hanem vmi fekete kleopátra-hajú nő, és kérdezte az anyuja h hol van a férjwe, és mondta a nő h maguk le vannak maradva, már 2020 van... és itt felkeltem ez mit jelenhetett???


Köszönöm!:)


2011. nov. 19. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az előéleted, gondolataid, szokásaid, egyszóval a lényed ismerete nélkül NEM lehet álmot fejteni.
2011. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!