Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom emlékeztek-e rám,...

Nem tudom emlékeztek-e rám, én vagyok az, akinek a babája terhesség alatt beteg lett 22 hetesen. Sokan írtatok nekem és úgy gondoltam elmesélem azóta mi történt velem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



ha valaki mégse emlékezne belinkeltem a kérdést.


2011. aug. 5. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én emlékszem! Mi történt azóta?
2011. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi történt?:O
2011. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

sziasztok.

szóval június 28 án történt hogy bementem a kórházba és elvették a babát. megkellett szülnöm természetes úton,

hát borzasztó volt, ugye ő nem tudott segíteni nekem , hiába kaptam dupla dózisú oxitocint, miután megszületett én nem akartam megnézni NEM BÍRTAM VOLNA KI HA LÁTNOM KELLETT VOLNA A KIS ARCÁT EGÉSZ ÉLETEMBEN NEM FELEJTETTEM VOLNA EL.. csak 1 napot voltam benn, a babát nem adták ki hogy eltemethessük..azt hiszem felhasználták vmi laboratóriumi vizsgálathoz. azt mondták pihenjek pár hónapot, és ha regenerálódik a szervezetem akkor talán szóba jöhet egy újabb kisbaba..


nagyon nehéz volt az elmúlt időszak azért nem is írtam, nem is jártam itt de most úgy éreztem tudok beszélni róla.

egyébként Virágnak neveztük el..

azt hiszem szeptember környékén újra próbálkozunk

reméljük mostmár egészséges gyermeket szülök

de az orvosok biztosítottak arról hogy külön odafigyelnek rám.

bár nem is tudom hogy lesz baba, mert sajnos mióta abortuszom volt elég rendszertelen a ciklusom, de szedek vmi bogyót erre is, na és szedek terhesvitamint is

szóval mindent az ügy érdekében :)

mostmár jól vagyok úgy ahogy, köszi a sok támogatást, és hogy aggódtatok értem

ha sikerül a babánk újra irok nektek remélem ezúttal csak pozitív élményekről számolok be :)


puszi Anna

2011. aug. 5. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom, ami Veletek történt! Nagyon jólelkű emberke vagy, és biztos vagyok benne, hogy hamarosan kopogtat az a bizonyos gólya újfent nálatok! :) Legjobb barátnőmék egy éve az egy hónapos, megszületett pici lányukat vesztették el, szívfejlődési rendellenesség miatt, hááát... Én, mint kívülálló, éveket öregedtem ettől a történettől, szóval nagyon is sejtem, mit érezhet egy szülő ilyenkor, de hát erről sem tehet senki, nincs érte kit "hibáztatni". :( Meg még ha lenne is... ez már akkor sem segít.


De biztos vagyok benne, hogy ide, hozzátok hamarosan jön a kistestvérke, mert el tudtad engedni a kislányodat, és nyitott vagy a jövő felé, nem "ragadtál bele" annyira a múltba. Barátnőmék egy éve képtelenek nekikezdeni újra a babavállalásnak, mert annyira nem tudnak (még) túllépni :( Rossz dolgok ezek, de általánosság, hogy a rossz után mindig jön valami jó! Nektek is nagyon-nagyon sok jót, örömet, és egészséges, virgonc lurkókat kívánok sok szeretettel!

2011. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy jobban vagy! Ne gondolkodj azon, mi volt, mi lett volna ha... Csak pozitívan kell most már gondolni a jövőre!:) Minden jót kívánok!
2011. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak most olvastam el a régi beírásodat is és a mostanit is. Elég szörnyű, amit végigcsináltatok, nagyon sajnálom. De biztos vagyok benne, hogy jó emberek vagytok, és sikerülni fog egy egészséges babát szülnöd, és nagyon boldogok lesztek! Minden jót kívánok!!!!
2011. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok nektek sok szeretettel!
2011. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom, hogy hamarosan egészséges kisbabád szülessen. Minden jót nektek!
2011. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszi a sok bíztató szót, remélem én is hogy mihamarabb

új pocaklakó költözik be :)

2011. aug. 5. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabátok szülessen!
2011. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!