Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenéd az álmomat? 13/L...

Megfejtenéd az álmomat? 13/L bunkók kíméljenek.

Figyelt kérdés
már vagy egy hónapja álmodtam azt,akkor nagyon sok mindenkinek elmeséltem,nagyjából megmaradt bennem:)na úgy kezdődött,hogy a szobámban felébredek,ülök az ágyamban,világos van,és egy cső áll ki a combomból.hallottam,hogy apa lenn beszélget a tesitanárommal(akit gyűlölök,és ő is engem),és lementem megkérdezni mi történt velem.azt mondta,hogy a városban motorral mentem körbe körbe,és a 3.körnél "bevadultam",estem egyet,eltörött a lábam.(soha nem ültem motoron,nem is fogok,félek tőle,és érdekes hogy a törésnél egy cső áll ki a lábamból...)aztán hirtelen egy házibuliban voltam,ahol egy ott lévő fiú osztályársamtól megkérdeztem mi történt velem.azt mondta,hogy a suliban fel akartam állni a padból,de előre dőltem,elvesztettem az eszméletem és eltörött a lábam(érdekes..).majd egy téren voltam,ahol a gimiből amibe majd járni szeretnék jött ki 3 lány,2 barátnőm és egy akit nem bírok ilyen filmjelenetbe illően,lassított felvétellel,dobálták a hajukat:Dtőlük is megkérdeztem mi történt velem,azt mondták hogy nem mondják meg,én tudom jól.aztán ott termettem apával egy pékségben ahol még soha sem voltam,egy nő állt a pult mögött,mögötte egy sárga-kék macis pelenkázó(anyukám terhes).apa megkérdezte,milyen sütit kérek,rámutattam egyre,és abból kért hármat(hárman vagyunk testvérek,vagyis hamarosan már négyen).aztán ott benn a pékségben volt egy pult ahol kolbászok voltak,anyának kértünk parasztkolbászt.apa megkérdezte hány darabot ehet anya,mondom 3-at,a terhessége miatt(nagyon nem függ össze de mind1).mit jelent ez??légyszi normális válaszokat.
2010. máj. 12. 15:23
 1/8 anonim válasza:
100%

Ajánlom a Krúdy féle álmoskönyvet, ezt megtaláod neten is ha rákeresel.

Továbbá ezt max olyan tudja megfejteni, aki ért hozzá, úgy értem ez a munkája.


De mivel érzemi kivetüléseket látsz álmodban, ezért valószínű, hogy ártalmatlan jelentése van. Mint pl nehezen küzdesz meg a félelmeiddel (nem ezt jelenti csak példát hoztam)


Talán a Krúdyval tudtam kicsit segíteni.

2010. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én gondolok egy dologra , te egy nagyon kövér ember lehetsz és ezért nem szereted a tesitanárodat, másrészröl a lányok , pedig nemvonzodnak hozzád , az életed nem a legjobban alakul. És a ételekel nagy baj van , ezenkivül a lábaid nem fogják elbírni a sulyodat ha igy folytatod , másrészt pedig egyél zöldcségeket, és ne kolbászt harmatcor csak akkor egyél amikor éhes vagy mert ha állandoan tömöd magad elhizol és a lábaidnak anyi


a három kör 3 évet jelent, 3-mat kértél a boldban is 3 éved van , nem sokára négy év , a negyedikévben bontakozik ki egy uj születik nem pont babára értendő

2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de lehet hogy a középsulis éveidet mesélik el hogy a tesitanár meg a lányok meg ilyenek :D::D vágod nem?
2010. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 19:59

Esetleg te pedig tanulj meg helyesen írni, először.

Másodszor. Tanulj meg helyesen fogalmazni is.

"Harmatcor" Ha ez nem menne, verd agyon magad egy nyelvtankönyvvel. (Aztán fogyj le, mert elég jól leírtad magadat...)

2010. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Giovanni ***** válasza:
19:09 Szép kis diagnozis...Miért is kéne megfejteni akár egy álmot is?Értelmetlenek...ez úgyan olyan h álmodtam oylat h egy nagy cérna gombolyaggá vállok és tudok beszélni és közben össze akarom magam nyomni...és ordibálnaka fejembe...na most ezt fejtse meg valaki hülyeség!
2010. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Giovanni ***** válasza:
19:59*
2010. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér,és nem zabálok kolbászt,nem is ismersz,ne kritizálj...és mi lesz 3 év után??mi az hogy 3 évem van?
2010. máj. 18. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nem rosszból tényleg :)

de ennek szerintem nincs értelme

2010. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!