Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azt álmodni hogy...

Mit jelent azt álmodni hogy szellem vagyok?

Figyelt kérdés
Mentem egy nagy épületben és a barátnőmmel beszélgettem. Ő észrevett, de mások nem láttak. Elötte gondolom meghaltam. DE mellette még ott van az is hogy az előző álmomban ugyanez a lány ölt meg.
2011. nov. 19. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

valójában ilyet nem lehet álmodni

"Előtte gondolom meghaltam" - ezt ébrenléti tudatállapotban gondolod.

"megölt" - az is csak támadást jelent - és ébren teszed hozzá: meghaltál

Ha azt álmodom: épp le akarja harapni egy oroszlán a fejem: felébredek az ut. pillanatban.

Ez törvényszerű, mert az álombéli tudatállapotnak is vannak törvényei, csak mások mint az ébrenléti tudatnak.

2011. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem öltek már meg álmomban és nem ébredtem fel, több olyan álombeszámolóról is tudok amiben az illető meghalt és nem ébredt fel. Valóban megvannak a maga szabályai az álom tudatállapotnak de azok egyénfüggőek, ezért sem lehet álmot fejteni az egyén ismerete nélkül.
2011. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

"amiben az illető meghalt " -ezzel vitatkoznék: ugyanis tovább álmodja az álmodó - tehát pontosan tudja: nincs vége. Tehát egy olyannak felel meg, amikor ébrenléti tudatban fantáziálva, (szomorú, meg nem értettségben teszik az emberek) elképzeli: hogy meghalt- és ott a koporsó körül méltatják (végre, nna, nem akarnak megérteni, elismerni:)) "de milyen jó ember volt" "de kár érte" "hős volt" - de a fantáziáló pontosan tudja: ez nem történt meg - ez az ő tudattevékenysége. Az álmodó is tudja- felébredve teszi hozzá: meghaltam. és így meg úgy történt. :))


Ha nem mész el mások temetésére, ők se fognak elmenni a tiédre /ősi indián mondás :)

2011. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem tudja, csak a tudatalattija tudja, az meg koránt sem ugyan az. Ha tudná az lenne a tudatos álmodás.
2011. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy meg fogsz halni.
2011. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

A lényeg: azt nem álmodhatod, hogy meghalsz. Hogy úgy kezdődik egy álom, hogy szellem vagy az teljesen más.

Minden ember álmában mást jelentenek a szimbólumok. Így senki se fogja megmondani 100%-ra az igazat.

2011. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak túl sokat foglalkozol ezzel a hülyeséggel, hogy szellemek léteznek
2011. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is öltek már meg álmomban, és akkor?

Mondjum meghalni nem sikerült bennük. Azt nem tudom milyen.

2011. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Besenyő pista bácsi lehet hogy meghalok, csak az a kérdés hogy mennyi idő mulva, remélem.... :(

Amugy meg nem foglalkozok sokat a szelemekkel, max a halállal.

2011. nov. 20. 09:04
 10/10 Bartos Máté 2001 válasza:
Én pont ma álmodtam,hogy meghaltam és szellem vagyok nem fájt meghalni álmomba de viszont mikor álmomban kiabáltam már orditottam a többieknek nem vettek észre csak egy halott szellem lány volt ott és csa ő hallot lehet ilyent álmodni furcsa de érdekes is.
2015. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!