Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok ettől az...

Miért nem tudok ettől az álomtól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Hónapok óta ugyanaz azt álmodom.

Az álom a következő ( nem tudom mit jelent) :

Egy napsütéses rét , minden gyönyörű. Szivárvány , egyszarvúak , pénzfák. A föld neon zöld szinte világít. A rikító sárgától a ciklámen is minden féle szín megtalálható eben a "világban".

Aztán huss , egy hatalmas fekete felhő jelenik meg.

A felhőből kísértetek , varjak , keselyűk , fekete szín ömlik. A gyönyörű "világomból" egy rémisztő világba érkeztem. Az egyszarvúak meghaltak . Csak a varjak szörnyű károgása hallatszik.

Látom magamat ahogy sírok valamiért. Aztán egy rémisztő fekete csuklyás ember (talán maga a Halál? ) valamit mond nekem . Nem emlékszem mit. Ráültet egy fekete lóra , amivel egy furcsa házba vitt. A ló ledobott és a csuklyás ember(?) pedig eltűnt.

A lakásban egy öreg nőt látok. Úgy nézett ki mint én csak 60 évvel öregebb. Egyedül van és szomorú. Mutogatja nekem a képeit . A képeken az apukámat látom , az anyukámat, és a testvéreimet. A kutyámat kitömetve látom. ( szerencsére még él) A néni aki úgy néz ki mint én nagyon mérges lett.

Egy szekrénybe bújtatott és felébredtem.


Szörnyű álom. :( Nagyon rossz. Hónapok óta ezt álmodom.

Egyre szörnyűbb. Mostanában anyukám is mondta hogy nagyon depressziós lettem , mi történt velem.

Nem bírom :( Álmos könyvekben keresgéltem de nem találtam kielégítő választ.

Neten is nézelődtem ilyen téren de nem kaptam meg a választ.... :(


2011. nov. 21. 15:52
 1/5 nda.cicush ***** válasza:
Hát nemtudom velem még ien nemtörtént lehet most valami rossz fog veled történni,azér feketedik be minden.....a öregnő hát nemtudom egy eltitkolt családtag???? csak tipp...... :|
2011. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elalvás elött... kapcsold la a villanyt úgy hogy legyen egy kis fény az ablakból, láss mindent de sötét legyen...

ülj le az ágyban törökülésben és ne gondolj semmire... egyszercsak be fog villanni valami... valami kicsi vagy nagy... gondolj arra hogy az energiáidat szétterjeszd magad körül, ez megvéd. ha bevillant valami...ne tegyél semmit....NE NYISD KI A SZEMED! még várj 1-2 percet becsukott szemmel... ha ez megvan akkor szerintem nemlesz semmi gond. ha viszont rossz vallant be akkor fordulj pszihológushoz, akkor is ha nem múlik el az álom!

2011. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. Egyre rosszabb :(

Ma kipróbálom a tanácsodat. :(

Nagyon de nagyon de nagyon rossz :(

Egyre hosszabb és rosszabb ez az álom.

A befejezése már más lett ( valamiért hosszabb lett az álmom szóval az agyam "tett" hozzá még valamit... :(


Az újabb befejezésre nem nagyon emlékszem. De valami ilyesmi:

Szóval ugye bebújtat a szekrénybe. És most nem ébredek fel hanem csak ott ülök. Két kapu van ott . Az egyikre az én nevem a másikra egy másik (fiú) név. Az enyémbe mentem. Ott nagyon de nagyon rossz dolgokat láttam.

Inkább le sem írom miket. :(



Anyukám mondta hogy éjjel mindig sírok és rázkódom.

Mit lehetne tenni? Gyógyszert ? Mit ?? :(

2011. nov. 22. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulj meg tudatosan álmodni és akkor te fogod irányítani az álmodat, az lesz amit te akarsz. Így megkérdezheted az álmod szereplőit(mivel hiába vagy tudatodnál, a tudatalattid is aktív marad), hogy mért ilyen a környezet és mit akarnak.


Lassú folyamat ez 3 hónapja próbálkozom és eddig még csak 2x sikerült, 5x felébredtem mikor rájöttem, hogy álmodom. Meg volt pár visszaesésem, amikor az álom kicsúszik a kezed közül és elfelejted, hogy alszol.

2011. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja igen és állandóan elkések az álombeli néni miatt aki ugye bezár a szekrénybe és nem tudok felkelni.

:(

2011. nov. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!