Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? = ( rossz...

Ez mit jelenthet? = ( rossz érzésem van ettől az álomtól= ( lécci a hülye válaszoktól kíméljetek.

Figyelt kérdés

naszoval megpróbálom érthetően leírni:

a házunkban minden csupa vér...valami gyilkos megölte anyukámat,nagymamámat(velük élek) és ezekután még a kutyámat is megakarta ölni.. nemtudom hogy honnan de találtam 1 piszolyt és amikor rátámadt a kiskutyámra (aki már alig élt és a szemeivel segítségkérően nézett rám) de mielött tehetett volna valamit lelőttem a gyilkost..

elég brutális álom volt ..és sírnom kell ha vissza gondolok erre...


:(


2010. szept. 5. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon különös. Én is ugyanezt álmodtam úgy 2 hete, csak én egy késsel öltem meg, nem pisztollyal.


Nem kell ezektől aggódnod, nem történik meg vagy hasonló... a jelentését pedig ne álmoskönyvből vagy ilyesmiből keresd, próbálj magad rájönni, mit takarhat.

2010. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rémálmai mindenkinek lehetnek (és vannak is az élete során).A legjobb ha túlteszed magad rajta amilyen gyorsan csak lehet.Csak egy rossz álom.Semmi több.
2010. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mostanában nekem is sok rémálmom van. De az okát is tudom, két hete a megszokott nyugott életvitelem, átváltott kicsit stresszesre, és mivel egész nap agyalok, és szorongok a dolgokon, a tudatalatim így reagálja le. :)

Ezt pszichológián is tanultuk, úgyhogy amikor felkelek, visszaemlékszem mit mondott anno pszichológián a tanár, és megnyugszom, hogy ez csak a mostani időszak miatt van. :)

2010. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat de tényleg nagyon aggódom...lehet engem hülyének nézni, de tényleg félek..

13/L

2010. szept. 5. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nem fogunk h*lyének nézni, természetes hogy van benned egy félelem.

Szerintem az álmok nagy részének mindig van valami jelentése, és legtöbbször nem konkrétan azt, amit álmodunk, inkább elvont jelentésük van. És ezeket nem álmoskönyvekben álom szótárakban kell keresni mert mindenember álma mást üzen. Vetítsd le ezt az álmot a saját életedre. Történt veled mostanában valami szokatlan, a megszokottól eltérő? Kerültél mostanában veszélyes helyzetbe? Vagy olyan helyzetbe, amiben egyedül kellett döntened? Szorongsz valamitől? Vannak elfojtott éréseid?

Gondolkozz egy kicsit ilyeneken, és lehet, megtalálod a választ.


Remélem sikerül, és elmúlik a félelmed.

2010. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

11:36 köszönöm a választ..tényleg segített..attól félek nagyon h meghal a kiskutyám hisz már nem is olyan kicsi(9 éves) és nem csinál semmit..csak fexik és alig eszik valamit..

nem tudom mi van vele és sajnos anyagilag nem vagyunk olyan szinten h állatorvoshoz vigyük:(

2010. szept. 5. 14:27
 7/8 anonim válasza:
Hogy van a kutyusod?
2010. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát elég ramaty állapotban van :( alig eszik és egész nap csak pihen.most is itt szunyókál az ölemben. nem merem kiengedni nehogy elkapjon valami betegséget. csináltam neki külön kis fekhelyet de ha akar akkor az ágyam végében alszik a lábamnál. nem tudom h mi van vele de nagyon féltem:(
2010. szept. 18. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!