Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az életemben történ egy...

Ha az életemben történ egy nagyon rossz és tragikus esemény, akkor az ott és akkor viselt ruháktól, tárgyaktól érdemes megszabadulni?

Figyelt kérdés

Igazából már szinte mindentől megszabadultam (kidobtam elajándékoztam), kivéve egy kabátot, amit nagyon szeretek és akkor ott rajtam volt.

Valamiért nagyon sajnálnám ezt is kidobni vagy elajándékozni, mégis azóta valahogy alig mertem felvenni meg nincs is hozzá valamiért erőm.

Bár már volt rajtam és nem történt különösebb rossz hatás miatta, de akkor is...


Érdemes lenne megszabadulni attól is, vagy túl babonás vagyok?


2011. okt. 11. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megszabadulni tőle, mert arra az eseményre fog emlékeztetni, amit átéltél, akkor is, ha csak ránézel.
2011. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is megszabadulnék, főleg ha ilyen rossz emlékek fűznek hozzá, és mindig eszedbe is jut róla.
2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én segítek neked egy kisebb összegért megszabadítalak téged a kabátodtól.
2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lelki béke miatt igen.
2011. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem attól lesz egy tárgy rosz, mert rajtad volt, hanem mert nem szereted...

ha szereted tartsd meg, de ha rossz érzésed van tőle, akkor ne.


viszont ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor csak bánnád ha eldobod, lehet h később hiányozna.

ha hordani nem is mered, de teed el a szekrényedbe emléknek...

2011. okt. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem vagyok babonás, ezért eszembe se jutott megszabadulni olyan ruhadarabjaimtól, amiket akkor viseltem, amikor igazán rossz dolgok történtek velem... mégis, valahányszor rájuk néztem, elborzadtam, mert azok az események, azok az érzések kerítettek hatalmukba, amik akkor történtek velem, így soha, egyetlen egyszer sem jutott eszembe felvenni őket - de akkor minek is tartsam meg őket?

végül mindtől megszabadultam, pedig szép darabok voltak, amiket sajnáltam kidobni, de muszáj volt, mert csak a helyet foglalták, és egy idő után tudatosult is bennem, hogy tényleg soha az életben nem fogm őket felvenni újra.

konklúzió: nincs értelme őrizgetni őket (ha csak azért nem, hogy emlékeztessenek a rossz dolgokra, hogy a jövőben elkerüljük őket;)

2014. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!