Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek is fordult már elő,...

Antimod kérdése:

Veletek is fordult már elő, hogy álmotokban egy több nappal korábbi álom előzményként szerepelt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor, sőt sokkal korábbi álmaim is feltűnnek néha. Mintha egy külön álomvilágom lenne, érdekes érzés.
2011. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az álmaid akkor keletkeznek, amikor az agyad feldolgozza az aznap látottakat. Egy hasonló inger kiválthatja ugyan azt az álmot is akár.

Velem sokszor előfordul, meg olyan is, hogy az álom nem csak a végén bővül, hanem 'korábban' kezdődik.

2011. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént olyan, hogy körülbelül ugyanazt álmodtam kétszer, ilyenkor nagyon furán érzem magam, deja vu érzésem szokott lenni.
2011. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem is egyszer. De nálam az ilyesmi években is mérhető, valamikor pedig kéthavonta van de ja vu érzésem. Mintha ugyanaz a szituáció, vagy kép már megtörtént volna. Érdekes dolgok ezek.
2011. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Álmunkban olyan világban járunk, ami csak a miénk. Hadd ússzon a legmélyebb tengerben, hadd szálljon fel, a felhők fölé.

-Dumbledore

2011. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen szokott ilyen lenni, és lehetséges is, mert álmunkban a gondolatainkat, a velünk történt dolgokat dolgozzuk fel úgyhogy simán megtörténhet ilyen is.
2011. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg valahogy megálmodtam este a mai reggelt:D.
2011. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, bírom az ilyesmit.
2017. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!