Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyen gusztusta...

Miért álmodtam ilyen gusztustalan, irracionális és abszurd álmot?

Figyelt kérdés
azt álmodtam, hogy egy ember egy asztali körfűrészen dolgozott és én ott álltam mellete és volt egy harmadik személy is mellettem, aztán aki dolgozott a körfűrészen az levágta a kezét a gépel aztán felémfordul a harmadik személy és azt mondja ez csodálatos és már csak erre emlékszem
2011. nov. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
túl sok horrort nézel
2011. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van,ne nézz ilyen sok vadságot.

Én is álmodtam már hasonlót,de az igazi az volt,amikor Hannibal Lecterrel beszélgettem:)

A továbbiakról nem számolnék be ;P

2011. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

túl sok horror/piszkos fantázia :D

esetleg egyéb mert nálam egyik sincs meg a múltkor mégis azt álmodtam, hogy élve felboncoltak..

2011. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmok gyakran gusztustalanok, irracionálisak és abszurdak. Az álmok már csak ilyenek. :)
2011. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A megfejtés ott van a kérdésedben. Az álom minden egyes szereplője te vagy, egyszerre a három alak. Az első személy aki csak néz, lenne az-az éned, aminek általában érzed vagy tartod magad, nem teljesen racionális: olyan, aki elítél, megbélyegez, tisztátalannak, gusztustalannak tart dolgokat, - amiket normatíve szokás annak tartani és elhatárolja magát tőlük. A második személy, aki körfűrésszel levágja a kezét, a gyarló, halandó, törékeny ember, akivel bármikor megtörténhetnek efféle balesetek. Hogy külön személy, ez azt jelenti, hogy ettől is elhatárolod magad, bízol a sérthetetlenségedben, talán túl fiatal vagy ahhoz, hogy elfogadd a halált. Persze biztosan belátod, hogy egyszer meg fogsz halni, de nem foglalkozol vele, vagy legszívesebben nem is gondolsz rá. A harmadik alak: aki csodálatosnak találja ezt a kis jelenetet: mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, elfojtott érzései, ezek általában az árnyék-énben öltenek testet. Ha a jó, ami felé törekszünk, az isteni, akkor mindama elfojtott rossz, amit kerülünk, az sátáni. Az árnyék-én az a lélekrész, ami gyönyörködhet a szenvedésben, saját gazdatestének szenvedésében és másokéban.

Az álom célja feltehetőleg: prezentálni számodra azt, hogy több vagy te annál, mint aminek látod magad, vagy ha úgy tetszik kevesebb, mert te sem vagy ártatlan.

2011. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!