Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az alkoholos filctollnak...

Az alkoholos filctollnak miért van olyan gusztustalan furcsa vöröses-barnás fénye? Mindig a hányinger kerülget. Minden alkoholos ilyen, igaz?

Figyelt kérdés

2011. nov. 15. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányingered van egy színtől? :O *TAPSVIHAR*
2011. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2011. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kék színűt használok jelölésre, valahogy kék színűnek tűnik, pedig alkoholos. Semmi vörös vagy barna fény.


Feketével satírozol be nagyobb felületeket?

2011. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aha

kéket még nem láttam

de a pirosnak is (a maga piros színén kívül) megvan ugyan ez a furcsa fénye

2011. nov. 19. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél flakonos festéket, annak biztosan nincs másféle színe, csak elő kell készíteni a felületet.


Én kéket szoktam használni, legalább látom mit írtam én és mit a kollégáim. Edding márkájú, a kék az tényleg kék.

Igen, kipróbáltam, 2 perce :)

2011. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát.......a pirosnak és a kéknek nem ilyen! de ha jo a sima filc akkor több színből is válogathatsz! XD
2011. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 különböző színű alkoholos filcem van (egyébként Edding). A feketének tényleg van valami furcsa "mellékszíne", olyan barnás-vöröses, legalábbis az Ico alkoholos filcének biztosan (de az Ico is gyárt pirosat, kéket meg zöldet is).
2011. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!