Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jártatok már így? Mivel...

Jártatok már így? Mivel magyarázható?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre sűrűbben van deja vu érzésem, de szerintem ez mégsem az. Mintha előre megálmodtam volna valamit. Pl. édesanyámmal mentünk kocsival, és beugrott valami, rögtön tudtam hogy mi lesz a következő szám a rádióba, hol fog kifordulni előttünk egy kocsi, és csak soroltam az eseményeket neki hogy mi fog történni és így is lett! Nagyon furcsa volt! Mintha előre tudtam volna mi fog történni, és halálbiztos voltam magamban. Mi lehet ez? Hitetlenkedők kíméljenek, ezt nem csak kitaláltam vagy hasonlók.
2011. nov. 27. 15:52
 1/6 ultimatetroll válasza:
0%
Üdv!nem vagyok hitetlenkedő.Láttam már hasonló "jelenséget".Egy közeli haveromon figyeltem meg.Belőtte magát lsd-vel,csak ő sárkányt is látott,és az útszéli fényvisszaverő póznával próbálta legyőzni a szemétkupacot.Don Quijote meg szélmalmokat hidd szörnyeknek,szóval van még esélyed,több látomásra is.
2011. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző: sajnos ezzel semmi olyan nem tudtál elmagyarázni, amire nem szükségem lenne.
2011. nov. 27. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
jedi vagy. most örülsz?
2011. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A deja vu az más, de az is álomszerű megérzésnek tűnik, mivel deltában tudattalan vagy és ide pakolja az agyad a felesleges adatot, ami a deja vu közben képződik.

Úgy látom ez lett az új divat elmentek a reptoidok, most mindenki a jövőbe lát.

2011. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello ilyen nekem is volt haverokkal beszelgetek almomban es aztan masnap megtortenik es pontosan tudom mit fog mondani.es mi fog tortenni.
2011. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam is volt már ilyen...elég érdekes. (kutatja ezt valaki?)
2011. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!