Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 18 éve történt, mégis válaszok...

18 éve történt, mégis válaszokat keresek, nem hagy nyugodni a gondolat, hogy mi történhetett. Mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

Szilveszterezni mentem barátnőmhöz vonattal. Elfelejtettem leszállni. Már 10 perce ment a vonat, amikor a mellettem ülő tájékoztatott, hogy ez a megálló lett volna az amit vártam.

Mivel ünnep volt, nem tudtam volna visszajönni a végállomásról, /kb 70 km-ről/ ezért úgy döntöttem kiugrok.

Az utolsó előtti vagonban ültem, a sinek mellett havas, sáros partoldal volt. A hátizsákomban volt egy üveg whisky, a kezemben egy összetekert pausz papír, amin házi volt, vittem a barátnőmhöz, hogy le tudja másolni.

Annyira emlékszem, hogy leléptem a lépcsőre, annak ellenére, hogy az emberke a vagonból többször kért hogy ne ugorjak.

A következő kép, megláttam a falutáblát a megállóba. A ruhám rendezett volt, nem voltam sáros, a pausz nem gyűrődött meg, az üveg nem tört össze, egy karcolás sem volt rajtam. Az egyik fülbevalóm hiányzott csupán. Az eset után amikor hanyatt feküdtem az ágyon, nem tudtam megtartani a fejemet, az csak úgy zuhant. De csak hátrafelé, kb 1 hónapon keresztül. Az orromból valami citromsárgás zöldes trutyi ürült kb 3 hétig. /agyrázkódásnak tudtam be/

A falutáblát amikor megláttam, akkor kezdett visszajönni a kép, de nem tudtam mit keresek ott. Séta közben azért visszajöttek az emlékek lassan. A megállóba érve megkérdeztem valakit, hogy mikor ment el a vonat. Azt mondta már fél órája.

Hogy lehet ez? Ha a személyvonat kb 40-el ment, akkor is kb 20 km-t tett meg. Azt fél óra alatt legyalogolni lehetetlen.

Ti mivel tudnátok ezt megmagyarázni?

Én azzal magyaráztam amíg a távolságnak nem számoltam utána, hogy a nő aki nem akarta hogy ugorjak esetleg meghúzta a vészféket, a kalauz meg jól tarkónvágott, hogy milyen hülye vagyok. Azonban a távolság idő viszonyára nincs magyarázatom, így lehet, hogy a kalauzos felvetés se jó.


2011. nov. 9. 09:43
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rendben :) a vonat csak hét kilómétert ment, de a fél óra akkor is kevés, főleg sineken.
2011. nov. 9. 09:46
 2/32 Antimod ***** válasza:
97%

Biztos, hogy utána nem volt több vonat? Óra alapján is fél óra volt csak?

Vannak nem megmagyarázható dolgok benne, az biztos. A fülbevalód milyen volt: karika, belelőtt vagy akasztós? (Azért kérdezem ugye, hogy kieshet-e csak úgy.)

Ha ennyire foglalkoztat a dolog, én a helyedben kipróbálnám a regressziós hipnózist, hátha fel tudják idéztetni veled azt a fél órát, és több eszedbe jut, hogy mi történt akkor.

2011. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

A fülbevalóm nem eshetett ki magától, zárható volt.

Több vonat nem lett volna a végállomásról, szilveszter este nem indult több. Amin mentem az egy egypályás sin volt, úgyhogy kizárt, hogy ellenkező irányból jött volna másik.

A fél óra is stimmel, ez a max idő. Annál csak kevesebb lehetett.

Regressziós hipnózison még nem vettem részt, nem tudom hol csinálnak ilyet.

2011. nov. 9. 10:20
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a logikád. Fél órája ment el a vonat, mondta ezt a nő. Szóval te elindulsz a vonattal eltelik 5 perc teszem azt, kiugrasz, aztán megütöd magad meg visszagyalogolsz , ami már lassabb 25perc alatt és addig a vonat is megy tovább, 30perce távozik a vonat mire te vissza érsz.
2011. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Segítség kedves utolsó! Nem értelek. Lehet, hogy rossz a logikám, és azért?

Írtam, hogy 10 percet ment a vonat, mielőtt ugrottam...

amikor visszaértem a vonat fél órája ment el, tehát én azt a távot fél óra alatt tettem meg, amit a vonat 10 perc alatt.

Ezért nem jön össze nekem sehogy.

2011. nov. 9. 11:36
 6/32 Antimod ***** válasza:
100%
Tényleg nem stimmel. Ha fél órája ment el a vonat, akkor azt a 10 percet is bele kell számolni, amennyit te utaztál rajta. Tehát 20 perc a kiugrás és a válasz közötti idő - elvileg.
2011. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Na még ebből is vita lett. :(
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
igaz!
2011. nov. 9. 11:52
 9/32 A kérdező kommentje:

De így még inkább lehetetlen, hiszen ez alapján 20 perc alatt tettem meg azt a távot, amit a vonat 10 perc alatt.


Valahogy nem tudom elképzelni, hogy kb 20 km/h- val gyalogolok a sineken öntudatlan állapotban. :)


Persze a 40 km/h-s sebesség csak felvetés. Lehet, hogy ezek a vonatok lassabban haladnak? Bár annyira lassan nem tudnak, hogy én 20 perc alatt gyalog visszaérjek :(

2011. nov. 9. 11:59
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál ittas állapotban? Csak mert írtad, hogy volt egy whisky a táskádban..:)
2011. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!