Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mivel magyarázható ez? (jóga,...

Mivel magyarázható ez? (jóga, meditáció)

Figyelt kérdés

Meditáció közben a testem bal oldala, főleg a nyakam és a mellkasom környékén, szinte kibírhatatlanul zsibbad, és bizsereg. Jóga közben pedig a bal oldalon sokkal nehezebben tartom ki főleg az egyensúlyozós pózokat, és a jobb oldalon kicsivel mélyebben tudom végezni a gyakorlatokat. azt elfogadom, hogy a bal oldalam ezek szerint gyengébb, de a meditációs zsibbadásra még nem találtam magyarázatot.

Trollok kíméljenek, nekem ez fontos.


2011. nov. 19. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meditációkor több energia érkezik a testedbe, és ez a szívedben összpontosul, lehet, hogy ezért zsibbad a bal oldalad! Tisztul a finomfizikai tested, ne félj, idővel elmúlik :)
2011. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jó hallani :) köszönöm :)
2011. nov. 19. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
én azért inkább elmennék egy orvoshoz
2011. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az egészségügyi problémáimat is pont meditációval és jógával oldom meg :). ha megkapom a kérdésemre a választ, amit el tudok fogadni, akkor nincs szükségem orvosra. csak ez egy olyan kérdés amire magamtól nehezen jövök rá...
2011. nov. 19. 22:27
 5/15 anonim ***** válasza:
semmi értelme annak amit leírtál
2011. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A belső egyensúlyodra koncentrálj.

Csinálj pár meditációt ahol a végtelen jelét képzeled el magadban.

Egyensúlyba hozza majd a felgyülemlett energiákat a testedben.

És figyelj a földelésre.

2011. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem akarlak ilyesztgetni, lehet sok más is, de az egész oldali zsibbadás az agyvérzés egyik tünete, menj el dokihoz, és mondd el neki mikor érzed...
2011. nov. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. akik orvost javasoltak, azoknak írnám, hogy nem materialista szemmel szeretném vizsgálni a dolgot, hanem energetikailag. tudom ez néhányotoknak furcsa, de én már túl vagyok azon, hogy mindent az anyagi világ eszközeivel próbáljak megoldani.

mégegszer köszönöm :)

a végtelen dolgot kipróbálom meditáció közben, mindenképp

2011. nov. 21. 09:41
 9/15 Vadmeggy ***** válasza:
33%

Ha energetikailag szeretnéd vizsgálni ezt a világot, akkor szerintem végezd el a villamosmérnöki szakot és menj el az EON-hoz dolgozni! Itt rengeteg időd lesz vizsgálni az energetikát!


Ha majd megtaláltad a megoldást, hogy a számlákat hogy tudod befizetni a tudatot erejével, akkor kérlek keress meg! Én addig a problémáimat megpróbálom anyagi eszközökkel megoldani.


Ezt az energia bullshitet fejezzétek már be!

Én elfogadom, hogy a meditáció és a jóga nagyon hasznos, mert segít relaxálni és a külvilágot kizárva tudsz elmélkedni.

De hagyjuk már ezt az energiagyűjtős hülyeséget!

2011. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy lehúzás ez a jóga, meditáció, agykontroll, fa$zkontroll, stb tanfolyam. Nagy pénzeket kérnek mindenféle mesével, de abszolút nem arra valók ezek a dolgok, mint amiket páran bemesélnek maguknak, másoknak.
2011. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!