Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Számomra nagyon ijesztő és...

Számomra nagyon ijesztő és érthetetlen álom. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt először is elmondom, hogy barátnőm rengeteget mesélt a szellemekről mostanában, mert foglalkozni kezdett velük. Tegnap este azt álmodtam, hogy egy különös ok miatt látni kezdtem a szellemeket. Adott a barátnőm (aki mesélt a szellemekről) egy karkötőt amivel pár percet vissza lehet nézni. Ezelőtt az szerepelt az álmomban, hogy ott volt egy hulla a szobám közepén és tiszta fehér volt. Az egyszer csak életre kelt. Mert meg volt fagyva és kiolvadt. Az is volt az álmomban hogy voltak rossz szellemek is, azok pedig nem tudtak bejönni a házban hanem mindig el kellett zavarni őket. Főleg csak jó szellemekkel találkoztam, az egyik a dédimamám volt. Igaz nem láttam a jó szellemek testét se arcát, hanem csak azt amit éppen csináltak, mondjuk lapozódott a könyv. Csak a rossz szellem arcát láttam. Elég hosszú volt, de remélem tudtok segíteni.
2011. nov. 27. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A karkötőt a valóságban kaptad nemde? Ha ilyen gumis anyagú akkor felejtsd el, a gyártó cég közember számára érthetetlenül, de szakképzett emberek által érthetően közölte, hogy nincs semmilyen hatásuk az emberre.
2011. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az álmomban kaptam egy karkötőt. Igen gumis volt de azt jelentette az álmomban, hogy vissza lehet nézni vele az időt.
2011. nov. 27. 17:00
 3/3 anonim válasza:

Hátt..ha csak a rossz szellemek arcát láttad, akkor a dédid is rossz volt?..de most hogy olvasom nem merek elaludni.:)

Azt javaslom, szerezz be egy álomfogót...attól ugyanúgy álmodsz, csak nem rosszat...csak akkor használ, ha hiszel benne..én hiszek és működik.:)

2011. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!