Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma lefeküdtem egy órára...

Ma lefeküdtem egy órára pihenni, mert fáradtnak éreztem magam, félig aludtam már a hátamon elkezdett a testem zsibbadni, teljesen lebénultak a testrészeim, egyszercsak éreztem hogy valaki meg akar fojtani minden erejevel szoritotta a torkom?

Figyelt kérdés
probaltam kiabalni, kapalozni, nagyon szörnyü volt, több percig is eltartohatott, nehezen tudtam csak felébredni belőle. Veletek milyen esetek tortentek meg? valaki esetleg latta is azt a gonosz szemelyt aki bantani akarja almaban?
2011. dec. 8. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
én csak sötét alakokat szoktam látni elég nyomasztó, mozdulni sem tudok, de imákkal el lehet zavarni őket
2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
neked sikerült imával? én csak kiabáltam hogy hagyjanak békén,és nem sokkal később felébredtem...
2011. dec. 8. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
sikerült, azóta csak 1x jöttek megint de akkor is elhúztak, azóta pár hónapja nem zaklatnak :D
2011. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem egy honapja volt utoljára,gondolam most egy darabig békon hagynak,de ma megint...remelem megunnak hamar és nem fognak ilyen gyakran látgoatni:)
2011. dec. 8. 22:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mik ezek?
2011. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alvásparalízis, teljesen normális dolog minden elalvás során végbemegy csak általában akkor már nem vagyunk tudatunknál. Gyakorlatilag még nem álmodtál, csak nagyon közel álltál hozzá. Elviekben gyakorlással meg lehet "szelídíteni" az élményt. Ha az ember nem pánikol és nyugodt marad, akkor úgy hallottam akár még szórakoztató is lehet. Viszont ajánlom figyelmedbe a tudatos álmodást, azon belül is a WILD-et szerintem neked könnyen menne.
2011. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
neked sikerült a tudatos álmodás?
2011. dec. 8. 22:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is alvásparalízisre szavazok. Nagyon kellemetlen és ijesztő. Egyszer gyerekként éltem át ilyet...
2011. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tom Benko ***** válasza:
Alvásparalízis. Kellemetlen élmény, de felesleges ekkora feneket keríteni neki.
2011. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tenni ellene nem lehet semmit? imán kívul valami más amitol konnyen fel lehet belole ebredni?
2011. dec. 8. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!