Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a fiamnak?...

Mi lehet a baja a fiamnak? Kikészülök, elindulok vele sétálni, egyszercsak mutogat autokra, bele akar ülni, és ha nem lehet ordit. Miért?

Figyelt kérdés
ma is mentem vele városba gyalog az egész városon átt orditott,kiaakart menni az útra,ha nem engedtem sir,akkor az autok miatt,ha felvettem a kezembe,pofozott meg rugdalt.miez?dühkitörés?mitöl,már pár napja csinálja.eddig is voltak ilyen dühkitörései,de nem ilyen intenziv,hogy az egész utat végig orditotta.ja ha merek valakivel beszélgetni az utcán elkezdi löködni azt az illetöt,tolja el,hogy menjen innen,nmeg tépdesi más ruháját.ez normális?23 honapos.ja beszélni még nem beszél

2011. dec. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
dackorszak. teljesen normális, tesztelgeti a határokat, próbál önállósodni. még eltart egy darabig...
2011. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én nem 1-2 perces hisztikröl beszélek,hanem eltart fél orát is.van olyan hogy itthon vagyunk valami nem ugy van ahogy ö akarja ,akkor elkezd nekem integetni,hogy menjek el,lököd,és páépercig csak integet,ugyhogy majdnem leüt.ez akkor normális?én azt hittem hogy valami gondok vannak,mert én még ilyen rohamokrol nem is hallottam.
2011. dec. 2. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, normális. ilyen a dackorszak, sőt, majd fog a földön is fetrengeni és fél órát üvölteni a tesco közepén.
2011. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csaknem fog a tesco közepén földön üvölteni,remélem addigra kinövi.ugy tudom max 3 éves korig tart,de azért köszi
2011. dec. 2. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónapos kisfiam is ilyen. És már üvöltött a Tesco közepén is. :(
2011. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony, ez a kőkemény dackorszak :)

De azért nem biztos, hogy a Tesco közepén fog a földön fetrengeni! Lehet, hogy beéri az Auchan-nal is :DD

2011. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!